Yücel İldiz’in Yeni Malatyaspor ile yolları ayrıldı

Ligde alınan üst üste yenilgilerin ardından başta Y.MalatyaSpor  yönetimi, teknik heyet ve oyuncular eleştiri odağı haline gelmişti.Yeni Malatya Spor başkanı Adil Gevrek...

Yücel İldiz’in Yeni Malatyaspor ile yolları ayrıldı

  Ligde alınan üst üste yenilgilerin ardından başta Y.MalatyaSpor  yönetimi, teknik heyet ve oyuncular eleştiri odağı haline gelmişti. başkanı yaptığı açıklamada , teknik direktör Yücel İldiz ile yolların ayrıldığını dile getirdi.

  “BAŞARISIZLIĞIN FATURASINI TAMAMEN HOCAMIZA KESMİYORUZ”

  Adil Gevrek’in açıklamasında dikkat çeken cümle tamamen hocamıza kesmiyoruz kelimesi oldu.Malatya kamuoyu merak içinde Adil Gevrek’in de istifasını beklemekte.Yücel İldiz takımı kötü yönetti, menajerler afrika’da halı saha maçı yapan adamları toplayıp getirdi.Adil Gevrek ise bu işi bal liginde bir takım yönetmek gibi zannetti.Evet, Adil Gevrek Y.M.S’ye katkı sağladı ancak şuandan itibaren o koltuk’da oturduğu her saniye takımı dahada geriye götürmekte.

  Adil Gevrek’e söylenebilecek tek söz var: “İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır.

  Yeni Malatya Spor yönetimi madem bu işin altından kalkamayacak, çıkıp yapamadık bizden buraya kadar, bizim koltuk sevdamız yok kim daha iyi yapabilecek ise gelsin demesi gerekir.

  Bir diğer taraftan ise Malatya Derebeyler derneği başkanı ise şunları söyledi:

  murat-soysal

  Bu açıklamanın ardından 1 saat geçmeden , Yücel İldiz ile Y.Malatya Spor’un yollarını ayırması , takım ile taraftar ne kadar uyum içerisinde diye akıllarda soru işareti bıraktı.

  Kaynak:Milliyet

  Haber: / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?