Yollardaki İzinsiz Kazılara Denetim

Malatya Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi ( AYKOME ) ve Malatya Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından yol ve kaldırımlarda gerçekleştirilen kazılarda iş bitiminden...

Yollardaki İzinsiz Kazılara Denetim

  Malatya Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi ( ) ve Dairesi Başkanlığı tarafından yol ve kaldırımlarda gerçekleştirilen kazılarda iş bitiminden sonra kapatılması ve izinsiz kazı yapılması konusunda yapılan olan denetimler sıklaştırıldı.

  AYKOME ve Zabıta Daire başkanlığı tarafından yapılan denetimlerde PEGAZ, FEDAŞ, MASKİ ve TELEKOM gibi kurumların yaptığı kazılarda ve izinsiz yapılan kazılarda denetimler sıklaştırıldı. Belirtilen kurumların yaptığı kazılardan sonra çukurların kapatılması hakkında ve yapılan izinsiz kazılar ile ilgili denetimler sıklaştırıldı. Denetimlerde iş bitiminden sonra kazı yerlerinin kapatılması, yapılan kazılar ile ilgili gerekli izinlerin alınması gibi konular hakkında denetimler yapıldı ve kurallara uymayanlar hakkında cezai işlemler uygulanarak gerekli müeyyideler uygulandı.

  Yapılan denetimlerde bu sene içerisinde 3802 tutanak düzenlendi. Vatandaşlar trafik güvenliğinin tehdit edilmemesi için uyarılırken düzenlenen tutanaklarda gerekli cezai işlemler uygulandı.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?