YMS’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti Yeni Malatyaspor,...

YMS’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

  Kulüp Başkanı , beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı ’ı makamında ziyaret etti

  Yeni Malatyaspor, Ortak Paydamız
  Yeni Malatyaspor, ortak paydamız Diyen ; Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor yönetimini ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

  Yeni Malatyaspor Sezona Çok İyi Başladı
  Başkan Gürkan, Yeni Malatyaspor‘un sezona iyi başladığını ve ligde ikinci olarak yoluna devam ettiğini belirterek, “Yeni Malatyaspor sezona çok iyi başladı. Bir ara tökezleme olsa da, liderliği ele geçirdi. Şuanda ligde ikinci sırada yer alıyor. İnşallah sezonu lider olarak bitiririz” İfadelerini Kullandı.

  Yeni Malatyaspor’un ların ortak paydası olduğunu kaydeden Gürkan, “Genci yaşlısı, bayanı erkeği herkes Yeni Malatyaspor’un başarısından onur ve gurur duyuyor. Yeni Malatyaspor, Malatya’mızın ortak paydasıdır. Bu ortak paydasının güçlenmesi noktasında, fedakarlık yapan, zamanlarını ayıran insanlara biz müteşekkiriz. Dedi.

  Zamanınızı Yeni Malatyaspor’un başarısı, Malatya‘nın birlik ve beraberliğine harcıyorsunuz. Sizlerin bu çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Zaman zaman bizde maçları izlemeye geliyoruz. Yeni Malatyaspor’un, o eski ihtişamlı günlerine ulaşacağına inanıyoruz” Şeklinde Konuştu.

  Beraberinde Kulüp İkinci Başkanı , Basın Sözcüsü ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret eden Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a kendilerini ağırladığı için teşekkür etti.

  Yönetim olarak bir dizi ziyaretler yaptıklarını ifade eden Gevrek, “Malatya ve Yeni Malatyaspor bizim ortak değerimiz. Ortak değerimize hepimizin sahip çıkması lazım. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak, orada güç olur. O güçte inşallah sezon sonunda bizi şampiyon yapar. Malatyalılar kenetlenirse, inanıyoruz ki sezon sonunda şampiyon oluruz. Diyerek.

  İnşallah hep birlikte o şampiyonluğu yaşarız ve Yeni Malatyaspor’u hak ettiği yere getiririz” İfadelerini Kullandı.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?