Yılmaz Vural: “Muhammed Kılıç varsa bende varım dedi”

Yılmaz Vural: “Muhammed Kılıç varsa bende varım dedi”

  taraftarına sevindirici haber, Malatyalı İş Adamı ’dan geldi.’un ligde altığı üst üste yenilgilerden sonra taraftarın takımın başına gelmesini istediği isim olan Muhammed Kılıç, ile prensipte anlaştı.

  muhammed_kilic_malatya_sporTürkiye’nin sayılı teknik adamları arasında ismi geçen YILMAZ VURAL ile İstanbul’da bir mekanda yapılan görüşmede Yılmaz Vural’ın tek bir şart ile Yeni Spor’un Teknik direktörü olmayı kabul ettiği söylendi:

  “Muhammed Kılıç varsa BENDE VARIM”

  Artık gözler Muhammed Kılıç‘ın üzerinde , Muhammed Kılıç şuan Antalya Spor AS BAŞKANI görevini üstlenmekte,Malatyalıların Muhammed Başkan’dan tek isteği kendi memleketinin takımının başına gelmesi ve MADDİ, MANEVİ TAKIMA SAHİP ÇIKMASIDIR.

  Muhammed Kılıç’ın sosyal medya paylaşımı:

  muhammed_yeni_malatya_spor

  Muhammed Kılıç’a yakın isimlerden aldığımız bilgiye göre Muhammed Başkan yarı sezonda takımın başına geldiği takdirde ilk sezon 10 Milyon TL, ikinci sezon için ise 20 Milyon TL bütçe ayırdığı söyleniyor.

  Haber: / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. derebeyi kenan diyor ki:

   muhammed abi gel artık malatya sporun başına allah için bir de senden isteği takımın orjinal rengi olan SARI KIRMIZI forma istiyoruz

  YORUM YAZ