Yılbaşı Tatilinizi Kıbrıs’ta Geçirin

Yılbaşı Tatilinizi Kıbrıs’ta Geçirin Bugünlerde yeni yılın yaklaşması ile birlikte yılbaşı gecesi planları da yapılmaya başladı. Kıbrıs yılbaşıkonusunda en çok tercih edilen ve tatil konusunda...

Yılbaşı Tatilinizi Kıbrıs’ta Geçirin

  Yılbaşı Tatilinizi Kıbrıs’ta Geçirin

  kibristatilBugünlerde yeni yılın yaklaşması ile birlikte yılbaşı gecesi planları da yapılmaya başladı. Kıbrıs yılbaşıkonusunda en çok tercih edilen ve tatil konusunda turistleri cezbeden yerlerin başında yer alıyor. Yeni yıla nasıl girilirse yılın öyle devam edeceği inanışından yola çıkan Kıbrıs otelleri, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmak için hazırlıklarına başladı. Tüm yılın yorgunluğunu, stresini tertemiz ve ılık bir hava eşliğinde deniz manzarası ile geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri Kıbrıs olmaktadır. Yılbaşı otelleri, büyük şehrin kalabalığından kaçmak isteyen misafirlerine huzurlu ve mutlu bir ortam oluşturmak adına en iyi hizmeti vermektedir.

  Uygun Fiyatlı Turlarla Yılbaşında Kıbrıs’ta Olmak

  Kıbrıs’ta yılbaşı kutlamak ve tatil yapmak zor gibi görünse de uygun fiyatlı turlar ile tatilcilerin bütçelerinin zorlanmasının önüne geçilmektedir. Yılbaşı otelleri, sadece yeni yıl dönemi için oluşturdukları programlar ve kampanyalar ile yerli ve yabancı turistlerin bölgeye gelmelerini kolaylaştırıyor. Kıbrıs’ın eşsiz doğasını, tarihini ve enfes mutfağını keşfetmek için yeni yıl tatili değerlendirilmesi gereken fırsatlar arasında yer alıyor. Bizans ve Osmanlı eserlerinin yoğunlukta olarak bulunduğu Girne, Lefkoşa ve Mağusa şehirleri tarihe tanıklık etmek isteyen tatilcilerin cezbediyor. Şehirlerin birbirine yakın olması ve yavru vatanın küçük yüz ölçümü sebebiyle kısa bir zamanda tüm bölgeyi keşfetme fırsatı ziyaretçileri mutlu etmektedir.

  Kaliteli Otellerde Kaliteli Yılbaşı Eğlenceleri

  Kıbrıs yılbaşı programları ile anlaşmalı olan tüm oteller, yılbaşı gecesi sınırsız bir vaat ediyor. Girne’ye 5 kilometre uzaklıkta bulunan bu otellerden Kratos, mükemmel hizmet vermeyi ve konuklarının memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller, bu özel gecede misafirlerine en eğlenceli yılbaşı programlarını hazırlamaktadır. Her yıl farklı sanatçı gruplarının yer aldığı bu otellerin başında gelen Kaya Artemis, Kıbrıs’ın eşsiz doğasıyla iç içe olan konumu uzun kumsalı ve renkli atmosferiyle tatilcilerin tercihleri arasında yerini alıyor. Yine Girne şehrinin kalbi konumunda bir bölgede olan Merit Crystal, modern mimarisi, özel koyu ve neşeli yılbaşı programları ile konuklarını ağırlamaktadır. 5 farklı oda seçeneği ve çeşitli mutfak lezzetleri ile yılbaşı gecesi için hazırlanan Merit Park, Kıbrıs’ta yaşayanların ve yılbaşı için gelenlerin gözdesi halinde bulunuyor. Lüks bir otelden beklenilen hizmetin tam karşılığını veren Nuhun Gemisi ise, her yıl yılbaşı tatili için gelen konuklarının favori otel tercihleri arasında bulunmaktadır.

  Haber:

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ