Yiğit Malatyalılar Sizlerden Ayrılmak Zor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Valilik Ziyareti’nin Ardından AK Parti İl Teşkilatının Yeni Binasının Açılışını Gerçekleştirdi. AK Partinin Yeni İl Binasının Açılışını Yapan Başbakan...

Yiğit Malatyalılar Sizlerden Ayrılmak Zor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Valilik Ziyareti’nin Ardından AK Parti İl Teşkilatının Yeni Binasının Açılışını Gerçekleştirdi.

  AK Partinin Yeni İl Binasının Açılışını Yapan Başbakan Davutoğlu, Partililerle Bir Araya Geldi. Basına Kapalı Yapılan Görüşmelerin Ardından İl Binasından Ayrılan Davutoğlu’na Vatandaşlar Büyük İlgi Gösterdi.

  Parti Binası Önünde Vatandaşlarla Kısa Bir Süre Muhabbet Eden Davutoğlu “Yiğit Malatyalılar, her gittiğimiz sokakta ayrı bir muhabbet gösteriyorsunuz. Sizlerden ayrılmak zor. Eğer Ankara’da acil işlerimiz olmasaydı, Malatya’ya birkaç gün ayırıp, her birinizi kucaklamak isterdik. Bu muhabbetinizden dolayı teşekkür ederim. Teşkilatımızın değerli mensuplarına da teşekkür ederim. Parti binamızın da hayırlı olmasını diliyorum. Bütün Malatyalıları gönülden selamlıyorum, Allah’a emanet olun” Dedi.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ