Yeşilyurtlular CHP’li 2 İsmi Adeta Kovdu

VELİ AĞBABA tarafından yapılan açıklama: CHP’li 2 Milletvekili adayı Veli Ağbaba ve Erdem Aslanoğlu, Malatya’nın Yeşilyurt İlçesine seçim ziyareti için girdikleri kahvehane’de...

Yeşilyurtlular CHP’li 2 İsmi Adeta Kovdu

  VELİ AĞBABA tarafından yapılan açıklama:veli-agbaba-ozur

  CHP’li 2 Milletvekili adayı ve , ’nın Yeşilyurt İlçesine seçim ziyareti için girdikleri kahvehane’de adeta kovuldular.Yeşilyurtluların tepkisi ile karşılaşan 2 CHP’li seçim yerinden hızla ayrıldılar.

   

  Olay yerinde bulunan bir vatandaşın SONDAKİKA44’e ulaştırdığı bilgiyi aktaralım:

  Veli Ağbaba ve Junior Aslanoğlu Yeşilyurtlular’dan destek istemek için bir kahvehaneye seçim ziyareti gerçekleştiriyor.Veli Ağbaba bu seçimde de desteklerinizi istiyoruz dediği an vatandaşların tepkisine maruz kalıyor.

  Vatandaş: ” Porgalı yoksa Yeşilyurt’da yok biz de yokuz ” diyor. Bunun üzerine konuya dahil olduğu iddia edilen Aslanoğlu ; Porgalı yoksa ben varım, Erdem Aslanoğlu var diyor. CHP’li 2 Vekil adayı hızlıca olay yerinden uzaklaşıyor.

  Bugün olayın yaşandığı Yeşilyurt İlçesine gidip sohbet ettiğimizde vatandaşın verdiği tepki şu yönde oldu:

  Gardaşım biz babasını severdik Mevlüt abiyi ancak oğlunu TANIMIYIĞ” Erdem Aslanoğlu sadece soyadı siyaseti yaparsa seçimde kaybetmesi içten bile değil.

  Malatya aynı filmi gördü: ” Turgut Özal’ın oğlu AHMET ÖZAL’da

  Biz 1 Kasım seçimleri öncesi CHP 1,5 VEKİL çıkaracak diyorduk ancak yaşanan siyasi gelişmeler neticesinde CHP MALATYA’dan 1,3 VEKİL anca çıkaracak.

  PORGALI hayranları anlaşılan bu seçimde CHP’yi desteklemeyecek.Muhtemel oyları AKP ve MHP arasında paylaşılacaktır.

  PORGALI’yı Yeşilyurtlular’a sorduğumuzda bize verdikleri tek cevap şu oldu:

  Biz hayatımızda CHP’ye oy vermeyen insanlardık PORGALI istedi güvendik verdik oyumuzu ama baktık CHP , PORGALI’ya haksızlık yaptı bizimde CHP ile işimiz bitmiştir.

   

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Baran 44 dedi ki:

   Sanki cok oy vermisler bide vermeyiz diyolar :)))gecen secim verdiler ne oldu ??