Yerli Malı Cesur Yürek

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya 1.Sıra CHP Milletvekili Adayı Veli Ağbaba bu seçim döneminde öyle bir propaganda üzerinden yürütmeye çalışıyor ki,...

Yerli Malı Cesur Yürek

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya 1.Sıra CHP Milletvekili Adayı bu seçim döneminde öyle bir propaganda üzerinden yürütmeye çalışıyor ki, görenlerin yüzünü gülümsetiyor.

  cesuryurekagbaba

  Dünya’ca ünlü Mel Gibson tarafından çekilen ve başrol oyunculuğu yapılan bu filmden esinlenen Veli Ağbaba Türkiye için kendini bu role kaptırmışa benziyor.Cesur yürek  filmini izlemeyenler için kısaca filmin içeriğini anlatmak gerekirse, İskoç Halk mücadelesini konu alan film İngiltere kralının vahşiliklerine karşı vatanını korumak için halkı örgütleyen korkusuz bir önderi anlatıyor.

  Peki Veli Ağbaba Cesur Yürek Olabilir mi?

  13.Yüzyılda yaşasaydı belki diyebilirdik , 21.Yüz yıl Türkiye’sin de Cesur Yürek olamaz ancak Ağbaba bunun farkındadır başarılı bir siyasetci olarak halka şu kanıyı vermek istiyor.

  Ben Malatya’nın En cesur Milletvekiliyim, Özü Sözü Bir , KORKUSUZ Halktan yana…

  Veli Ağbaba sen kendi reklamını yapma bırak buna Malatya halkı söylesin, seçim çalışmaları öncesi elinde mikrofonla bir borazancı gidip halka cesur yürek geliyor, diye ara gazı verip halkı kandırmayalım.

  Bu durum şunu gösteriyor, toplumda insanlarımız anlatmaya başlar; kendimi övmeyi hiç sevmem ama çok namuslu, temiz, şerefli bir insanımdır diye.Sen bırak bunu halk söylesin.Malatya halkına algı operasyonu yapmayın.

  Başın Düşünce Dara Veli Ağbaba’yı ARA

  Al sana bir fiyasko daha VELİ AĞBABA’ya, SONDAKİKA44  ulaşamazken Malatya Halkı Nasıl Ulaşsın…

  10996345_1072107649472280_1350025443244644250_nVeli Ağbaba DONAN KAYISILARA HALA SU VERME DERDİNDE

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. ali seydi dedi ki:

   ben 2013 yılında ankarada 3 gün kaldım ağbabayı görmek için argucan isaköyden yanına gittim hergün meclise gittim ama ağbaba meclisde olmasına rağmen 5 daka konuşmadı benle, sekreteri hergün beni oyaladı hani alevilere sahip çıkıyodun , geçen yıl arguvana gelincede başım üstünde yeriniz var diyo daha sana oy yok seninde akpden farkın yok