Yeni Şafak, Öznur Çalık’ı Böyle Gördü

Öznur Çalık, Malatya’da bozulan imajını düzeltmek için Yeni Şafak Gazetesinin yardımına başvurdu.Çalık sözde bir röportaj verdi. Öznur Çalık, Malatya’da sevilmeyen sayılı siyasetçilerin arasında,...

Yeni Şafak, Öznur Çalık’ı Böyle Gördü

  Öznur Çalık, Malatya’da bozulan imajını düzeltmek için Yeni Şafak Gazetesinin yardımına başvurdu.Çalık sözde bir röportaj verdi.

  Öznur Çalık, Malatya’da sevilmeyen sayılı siyasetçilerin arasında, HALAY BAŞINI ÇEKER.Bunun farkına varan ÇALIK, Ankara’da gelebilecek tepkilerin önüne geçmek ve Genel Başkan Yardımcılığını korumak için bir algı haberi yayınlatmış. 

  YeniŞafak ekibi il il gezerek, AKPARTİ’li siyasetçiler ile röportaj yapar ancan bu sefer, buram buram REKLAM kokan bu haberi, Malatya’da Çalık için yapmışlar.

  Ancak bu haberi yapmadan KEŞKE mikrofonu çevrelerinde bulunan bir kaç kişi ve esnafa sorsalardı , ÇALIK hakkında ne düşünüyorsunuz diye!!!

  Gelin Yeni Şafak Gazetesinin Haberini İnceleyelim:

  oznur1

  Öznur Çalık, Malatya kamuoyunda bir tek konuda fikir birliği yaratmıştır.Toplumun hiçbir kesimi ÇALIK’a sempati duymaz.Özellikle AKPARTİ seçmeni.

  AHMER ÇAKIR; her gittiği yerde mikrofonu görünce , üflemeye başlar.

  “Malatya’nın ABLASI , ÖZNUR ABLA GELİYOR” 

  Çalık’da aynı şekilde ÇAKIR’ı gazlar:

  “Türkiye’nin en iyi belediye başkanı”

  Anlayacağınız üzere: KÖRLER , SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR.

  oznur2

  Malatyalılar seni bayramdan bayrama , seçimden seçime görür.ÖZNUR ÇALIK sen ne zaman Malatya’da halkın içinde dolaştın?

  ÇALIK hakkında en büyük şikayet:Ankara’ya yanına gidenlere, randevu bile vermediği insanların dinlemediği yönünde.(kısa bir zaman önce karayollarında yaşanan olay en büyük örneği)

  oznur3

  Yaralı Ceylan gibi seke seke, çaydan geçen ÇALIK, bildiğimiz MİLLİ ATLET ilan edilmiş.

  SONDAKİKA44 olarak soruyoruz:

  -Sayın ÇALIK siz bu habere inanıyormusunuz?

  Kaynak: Yeni Şafak /02.06.2015

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Ali Eker dedi ki:

   Bir toplum hak ettiği gibi yönetilir. Bunları herkes biliyor fakat seçimlerde değişen hiçbir şey yok.Yıllarca CHP dinsiz MHP ırkçı parti diye tanıtıldı. Bu partilerin özü her zaman manipüle edildi,insanların kafasında yersiz algılar oluşturuldu ama AKP ve vekilleri kusursuz ilan edildi.Halbuki her zaman CHP ve MHP’nin bir duruşu vardı; iyi veya kötü,doğru ya da yanlış.AKP ise bukalemun gibi hep renk değiştirdi.Batı’da Atatürkçü,iç bölgelerde milliyetçi,doğuda hümanist,dindar…Hepsinin ticaretini yaptılar dinin de milliyetçiliğin de yükümlü oldukları ülkeyi yönetmenin de…Bunları yaparken de her yaptıkları şeyi topluma lütufmuş gibi yansıttılar.Akaryakıtın 5 TL olduğu bunun 3.5 TL’sinin vergi olduğu bir ülkede yol yapmayı lütuf görmeleri gibi…İnsanları her yerde kandırdılar,kandırıyorlar ve daha çok kandıracaklar çünkü insanımız gerçekleri görmüyor,görmek istemiyor.Malatya için de aynı durum geçerli Yenişafak’ın haberine göre Malatya için Öznur Çalık lütuf! Her gün mecliste kürsüye çıkıp Malatya’nın sorunlarını dile getiriyor ya(!)Bize göre Ağbaba kötü,Aslanoğlu kötü,Porgalı kötü MHP kötü çünkü körü körüne bağlandığımız bir düzen var satranç oyunu gibi ama hep halk piyon bazıları vezir ile şah.Bu oyunda da hep Malatya’ya mat olmak düşüyor.

  2. Has malatyalı dedi ki:

   Tamda öznura yakışan bi hareket, ama millet en iyi cevabı sandıkta verecek yazıklar olsun sizin gibi siyasetçilereki beni cok sevdiğim partimden soğuttunuz

  3. birgün yazarım ismimi dedi ki:

   mhp hep kaldı ismi değişmedi chp hep kaldı ismi değişmedi bu türkiye anapı da gördü başka partileride sayın cumhurbaşkanım alınma ama artık ben yokum akp benim için bitti çok mücadele verdim akp için bu vefasız atama başkanların okdar nefret ettirdiki hem bizleri hem köylüleri malatyaya gönderdiğin kirli siyasetçiler seni makam için seven dışarı illerden atadığın daire başkanları yakacak kimse değil işte ben ozaman konuşacam.

  4. malatyalı dedi ki:

   bu kadından nefret ettiğim kadar kimseden etmedim na..s desen 0 ed.p desen 0 h.ysiy.t desen 0 .ve bir o kadar da yüzsüz bir bayan.malatyada akp bitiyor dostlarım son çırpınışları bunlar .bizlerde mhpye döndük en azından hırsız ve yalancı değiller bir duruşları var gerçekten.

  5. şimşek dedi ki:

   öznur hanımı malatyada 1 tane seven insan varmı acaba vede onun övdüğü başkanları (yalakalarını) aynen körler sağırlar birbirini agırlar.

  6. Mahmut dedi ki:

   Malatyaya yerli milli allah korkusu olan çalışkan başkan ve yardımcıları lazım taş kayip