Yeni Malatya Spor’un Rakibi Belli Oldu (Orhangazi SPOR)

Yeni Malatya Spor’un Rakibi Belli Oldu (Orhangazi SPOR)

    2.eleme fikstür sonuçları belli oldu.Yeni Spor’un rakibi Bursa’dan 3.Lig takımı Orhan Gazi Spor Oldu.

    Toplam 98 Futbol takımının katıldığı kura Yeni Malatya SPOR için iyi bir başlangıç diyebiliriz.

    Y. Malatya Spor Başkanı Adil Gevrek kura sonucunu sosyal medya hesabından aktardı.

    adil-gevrek-malatya-sporRakibimiz Orhan Gazi Spor’un 3.Lig 2.Grup’da ki puan tablosu ve son maçları:

    orhan-gazi-spor-ziraatOrhan Gazi Spor şuana kadar bir malubiyet almadan oynadığı 3 maçın 2’sini kazanmış ve 1 beraberliği var.

    Elazığ Spor’un Ziraat Türkiye kurasında rakibi: Yine BURSA’DAN…

    Elazığ Spor – Bursa Nilüfer Spor

    Nilüfer Spor’da 3.Lig 1.Grup da oynayan futbol takımı.

    Diğer Çekilen Kuralar:

    1461 Trabzon – Tarsus İdmanyurdu
    Etimesgut Belediyespor – Hatayspor
    Antalyaspor – Çorum Belediyespor
    Orhangazispor – Yeni Malatyaspor
    İnegölspor – Gümüşhanespor
    Kilis Belediyespor – Ümraniyespor
    Çaykur Rizespor – Adliyespor
    Sultanbeyli Belediyespor – Şanlıurfaspor
    Medıcana Sivasspor – Diyarbekir Spor
    Sivas Belediye Spor – Alanyaspor
    Eskişehirspor – Körfez İskenderun Spor
    Büyükçekmece Tepecik Spor – Samsunspor
    Giresunspor – Eyüpspor
    Dardanelspor – Tokatspor
    Kırklarelispor -Bugsaş Spor
    Düzcespor – Kocaeli Birlik Spor
    Denizlispor – Fethiyespor
    Cizre Spor – Nazilli Belediyespor
    Kartalspor – Birlik Nakliyat Düzyurtspor
    Zonguldak Kömürspor – Kayserispor
    Bandırmaspor – Keçiörengücü
    Kahramanmaraşspor – Pazarspor
    Elazığspor – Bursa Nilüferspor
    Ankara Demirspor – Sarıyer
    Bucaspor – Sancaktepe Belediye Spor
    K.Maraş B.Ş.Bld.Spor – Adanaspor
    Boluspor – Çatalca Spor
    Tekirdağspor – Orduspor
    Göztepe – B.Ş.Bld.Erzurumspor ve Dersimspor galibi
    Kastamonuspor 1966 – Konya Anadolu Selçukspor
    Hacettepe – Çine Madranspor
    İstanbulspor – Manisaspor
    Mke Ankaragücü – Payasspor
    Yeni Amasya Spor – Fatih Karagümrük
    Kardemir Karabükspor – Arsinspor
    Utaş Uşak Spor – Bayrampaşa
    Akhisar Belediyespor – Yomraspor
    Manavgatspor – Adana Demirspor
    G.Antep B.Ş.Bld. Spor – Tuzlaspor
    Kurtalan Spor – Karşıyaka
    Amed Sportif Faaliyetler – Karaman Belediyespor
    Manisa Büyükşehir Belediyespor – Balıkesirspor
    Pendikspor – 24erzincanspor
    Gölcükspor – Kayseri Erciyesspor
    Osmanlıspor Fk – Kızılcabölükspor
    Iğdır Aras Spor – Van B.Ş.Bld.Spor ve Altınordu galibi
    Aydınspor 1923 – Anadolu Üsküdar 1908 Spor
    Bodrum Belediyesi Bodrumspor – Menemen Belediyespor
    Kasımpaşa – Tire 1922 Spor

     

    Haber: / /

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    YORUM YAZ