Yeni Malatya Spor – Pendik maçı

Bugün saat 14:30’da oynanacak maç Yeni Malatya Spor için çok önemli PTT 1.Lige çıkmak için sahadan 3 puanla ayrılmak istiyor yarın malatya...

Yeni Malatya Spor – Pendik maçı

  Bugün saat 14:30’da oynanacak maç için çok önemli PTT 1.Lige çıkmak için sahadan 3 puanla ayrılmak istiyor yarın malatya inönü stadyumunda tüm malatyalıları destek olmaya çağırıyoruz.

  Bugün gün içerisinde bir çok esnaf ve kurum Yeni Malatya Spor’a desteklerini sundular onlardan bazıları

  yenimalatyabalon yenimalatyakuyumcular yenimalatyapejndik yenimalatyaspor

   

  Yeni Malatya Spor yönetimi Taraftarı sukunete çağırdı:

  malatyasporyonetim

  Yeni Malatyaspor’umuzun yönetimi, taraftara sükunet çağrısında bulunarak sahadan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.
  Nurettin Soykan Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen Kulüp Basın Sözcümüz Selim Pilten, sözlerime şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ı anarak başladı. Yeni Malatyaspor olarak sezon başından itibaren şampiyonluk hedefi ile yola çıktığını söyleyen Pilten, önlerinde 5 maçın kaldığını ve en yakın rakiplerinin 4 puan önünde olduklarını belirtti. Bu hafta kendi sahalarında Pendikspor ile karşılaşacaklarını belirten Pilten, “Pendikspor’la alakalı ligin ilk yarısındaki maçta istenmeyen olaylar oldu, bununla alakalı herkes kendine yakışanı yaptı. Bizler Malatyalılar olarak, Malatyaspor olarak Pendikspor’u Malatyalı’nın misafirperverliğini gösterecek şekilde karşılayacağız” dedi.

  Sahada güzel ve net bir skorla 3 puanı alacaklarını belirten Pilten, “Bunu tüm Malatyaspor taraftarlarından tüm Malatyalı hemşehrilerimizden özellikle istirham ediyoruz. Bu maçın skoru ne kadar önemliyse sahada yaşanacak olaylar da çok önemli bir hal alacak herkesin bunun bilincinde olmasını özellikle istirham ediyoruz. Sahada maç içinde ve maç öncesinde yaşanacak olumsuz olaylar saha kapatma cezasına, seyircisiz oynama cezasına, para cezasına ve hatta puan silme cezasına kadar gidebilecek boyutta olduğunu sizlerin aracılığıyla tekrar kamuoyuyla paylaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

  “EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLAYIP, MALATLAYI’YA YAKIŞIR ŞEKİLDE GÖNDERECEĞİZ”

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?