Yakınca Mahallesinde Mutharlık Binası İnşaatı Çöktü

Malatya Yeşilyurt’ta Yakınca mahallesinde meydana gelen çökme olayın 2 işçi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Malatya Yeşilyurt’ta yakınca mahallesi muhtarlık inşaatı 2. kat yapımı...

Yakınca Mahallesinde Mutharlık Binası İnşaatı Çöktü

  Malatya Yeşilyurt’ta Yakınca mahallesinde meydana gelen çökme olayın 2 işçi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

  Malatya Yeşilyurt’ta yakınca mahallesi muhtarlık inşaatı 2. kat yapımı sırasında çökme olayı meydana geldi. Meydana gelen çökme sonucu inşaatta çalışan 2 işçi inşaat altında kalarak yaralandı. Yakınca mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu parkında yapımı devam eden inşaatta meydana elen çökme olayında yaralanan 48 yaşındaki Mehmet Halil Çelik ve 32 yaşındaki Selahattin Partal yaralandı. Yaralanan işçiler ambulansla Malatya Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Mehmet Halil Çelik’in durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

  İnşaatın çökmesinden sonra olay yerine giden Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin ve Yakınca mahallesi muhtarı Kadir İnan olay yerinde inceleme yaptı. İnşaat çevresinde bulunan mahalle sakinleri parkın yeşil alan olduğunu ve burada inşaat istemediklerini belirtirken olay yerinden bebeğiyle geçen bir kadın ise olayın gerçekleştiği yerin park olduğunu, burada çocukların oynadığını, bu inşaat çökmesi altında onlar da olabilirdi diye belirtti.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?