Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Dönemi Başladı!

Müşterileriniz ile, birebir ve samimi diyalog kurmanın kolay yolu TEKNOLTAN Whatsapp uygulaması sayesinde hem toplu sms’lere verdiğiniz paradan kurtulurken hemde müşterilerinize attığınız...

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Dönemi Başladı!

  Müşterileriniz ile, birebir ve samimi diyalog kurmanın kolay yolu TEKNOLTAN uygulaması sayesinde hem toplu sms’lere verdiğiniz paradan kurtulurken hemde müşterilerinize attığınız indirim ve bilgi mesajlarında müşterilerinizin size ’dan anlık olarak sorduğu soru ve siparişlere doğrudan samimi bir ortamda iletişim imkanını bulunmakta.

  Tamamı Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bu uygulama , Dünya’nın sayılı yazılım platformlarından olan githumb da yoğun ilgi görerek hem Türkiye’ye döviz girişi yapılmasına imkan verirken ülkemizin prestiji konusunda önemli katkılar sağlamaktadır.

  Türkiye’de tamamen yerli ve milli imkanlar / mühendislik ile “TEKNOLTAN” firması tarafından geliştirilen, whatsapp algoritmaları na entegre olarak dinamik yapıda, stabil olarak çalışan sınırsız whatsapp toplu mesaj gönderme programı son dönemlerde toplu / başlıklı sms’lerin yerini hızlı bir şekilde aldı. Kobi’ler tarafından oldukça rağbet gören program toplu mesaj gönderme işlemini kolaylık ile yapabilme imkânı sunmakta.

  Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

  Mevcut whatsapp uygulaması ile telefon üzerinden maksimum 256 kişiye mesaj gönderilebilir iken “TEKNOLTAN” firmasının geliştirdiği program ile sınır olmaksızın bilgisayar üzerinden toplu mesaj gönderilebilmekte.

  topluToplu (Başlıklı) Sms gönderimine nazaran, whatsapp toplu mesaj gönderimlerinin geri dönüşleri de oldukça fazla olması sebebi ile tercih sebebi olmaktadır.

  Multimedya dosyaları gönderilebilmekte!

  Program ile sınırsızca kişiye; Text (Yazı, Metin), Resim, Video vb. multimedya mesajlarını toplu olarak gönderilebilmekte.

  Numaraların telefonunuzda (rehberinizde) kayıtlı olması gerekmiyor.

  whatsapp
  Diğer özelliklerinden bahsedecek olursak, program üzerinden kendi rehberinizi oluşturabilir, isimli , bay, bayan şeklinde hitaplı mesajlar gönderilebilir. Bir diğer özelliği ise guruplar ve aksiyonlar oluşturulabilir. Oluşturduğunuz guruplara veya belirlediğiniz kişilere özel günlerde istediğiniz mesajların otomatik iletilmesi sağlanır örnek vermek gerekir ise; bayram mesajları, doğum günü mesajları vs.
  Müşterilerinize

  whatsapp üzerinden bilgilendirme yapabilir, şirket içinde personellerinizin özel günlerini kutlamak için kullanabilirsiniz.
  Kullanım maksatları oldukça geniştir, reklam, duyuru, bilgilendirme, kampanya haberleri, şirket içi bilgilendirme sistemleri vb. birçok maksatla kullanılabilir.

  Programa numaralar / isimli / isimsiz fark etmeyecek şekilde excell ile toplu şekilde aktarılabilir.

  Detaylı raporlama özelliği mevcut olup gönderilen / gönderilemeyen / iletilen / iletilemeyen şeklinde rapor alınabilir.

  Programın satışları; haftalık / aylık / yıllık paketler şeklinde lisanslı olarak satılmaktadır.

  Çok daha fazla bilgi ve detay için “TEKNOLTAN” firmasının sitesini ziyaret edebilir veya 0422 311 12 00 numaralı telefondan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?