Volkan Sus Artık

Volkan Sus Artık

  Geçtiğimiz Günlerde Süper Kupa Final Maçı Sonrası ’ın Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa bana kalacak” Sözleri Spor Camiasına Bomba Gibi Düşmüştü. Bu Sözlerle Gündemi Değiştiren ve Farklı Bir Boyuta Taşıyan Volkan Oynanan ı Gölgeledi.

  Galatasaray Yönetimide Volkan’ın Bu Sözlerinin Ardından Dava Açacaklarını Belirten Bir Açıklama Yapmıştı. FB Tv‘ye Konuşan Volkan Yine Molo‘yu Hedef Alarak Açıklamalarda Bulununca Devreye ‘ın Girdi.

  Başkan Aziz Yıldırım Volkana “Tamam, yeter artık. Konuyla ilgili yorum yapma ve konuşma. Biz yönetim olarak gerekli hamleleri yapıyoruz. Bu konu konuşuldukça daha çok tepki alıyoruz. Sana ceza verdirtmeye çalışıyorlar. Bunlara yem olma. Geride kalan kısmını bize bırak” Şeklinde Haber Gönderdiği Öğrenildi.
  kaynak

  Haber: / / / / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ultrgs diyor ki:

   Bir galatasaraylı olarak uzak durmak isterim, ikisindende nefret ettiğim gerçeğini tuttuğum takımda oynaması değiştirmiyor. Kesinlikle hata volkanındır önüne bakmayan bir futbolcu, zeki olması gerekirken yapılan, gelişen durum hiç hoş değil elbette.

  2. Soner diyor ki:

   Pek hoş değildi ikisininde tavrı, gerekli cezalar verilmeli bence.

  3. Hüseyin diyor ki:

   tek hatalı volkan değil bence volkan sadece melonun tahriklerine kapıldı kendisine hakim olamadı.

  4. Serhat diyor ki:

   Yalnız melo gerçekten çok karaktersiz bir futbolcu,bugünkü Bursaspor maçındada Bursasporlu futbolcuya kokuyorsun hareketi yapması yine bunu gösterdi..

  5. veysel diyor ki:

   Kim ne dersin Volkan 1 numaradır.

  6. Mehmet Said diyor ki:

   Fatih Terim’in Milli Takım kadrosuna almamasına çok sevindim. Çok terbiyesiz bir futbolcu

  7. hacer diyor ki:

   Artik bu volkanin emekli olma zamani geldi.

  YORUM YAZ