Veli Ağbaba’dan Özür Diliyoruz

Sondakika44 olarak 21.10.2015 tarihinde yayınladığımız “Yeşilyurtlular CHP’li 2 İsmi Adeta Kovdu” başlıklı haberimiz, Veli Ağbaba tarafından ısmarlama ve hayal gücü olarak tanımlanan...

Veli Ağbaba’dan Özür Diliyoruz

  Sondakika44 olarak 21.10.2015 tarihinde yayınladığımız “Yeşilyurtlular ’li 2 İsmi Adeta Kovdu” başlıklı haberimiz, tarafından ısmarlama ve hayal gücü olarak tanımlanan haberimizden dolayı, ’dan ÖZÜR DİLİYORUZ.veli-agbaba-ozur

  Veli Ağbaba’nın bize gönderdiği e-posta’yı olduğu gibi yayınlayalım:

  “Sitenizde her alan “Yeşilyurtlular CHP’li 2 ismi adeta kovdu” başlıklı haber yalan ve kasıtlı olup tamamen gerçek dışıdır. Haberde yer aldığı gibi seçim çalışmasında bize veya partimize yönelik herhangi bir olumsuz tavır gerçekleşmemiştir. Aksine Yeşilyurt’ta vatandaşlarımızın yoğun ilgisi söz konusu olup geçen seçimde diğer siyasi partilere oy verdiğini belirten birçok yurttaşımız da bu seçimde CHP’ye oy vereceklerini belirtmiştir. Sitenizde yer alan ve ısmarlama olduğu açıkça belli olan gerçek dışı haber gazetecilik ahlakı ile bağdaşmamaktadır. Böyle bir olay hiç yaşanmamıştır. Buna rağmen hayal gücü sınırlarını da zorlayarak böylesi bir yazıyı kaleme almanızı anlamakta güçlük çekmekteyiz. Böylesi bir olayın yaşandığını ispat etmeniz halinde milletvekilliğinden istifa edeceğimi belirtiyor, ispatlayamamanız halinde ise aynı duyarlılığı sizin göstermenizi ve en azından özür dilemenizi bekliyorum.”

  Veli Ağbaba tarafından tarafımıza gönderilen e-posta’da, Sayın Veli Ağbaba; haberimizin ısmarlama olduğunu dile getirmiştir ancak kimin ISMARLADIĞINI, açıklamamıştır.

  Veli Ağbaba tarafından “Milletvekilliğinden istifa edeğim”  sözünü ilerleyen günlerde hatırlatacağımızı Malatya kamuoyunun bilgisine sunarız.

  *7 Haziran 2015 seçimlerinde CHP , Yeşilyurt ilçesinden toplam: 27.689 oy almıştır.1 Kasım günü aldığı oy oranını inceleyeceğiz.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?