Vali Süleyman Kamçı’dan Yılbaşı Mesajı

Malatya Valisi Süleyman Kamçı Yeni Yıl Dolayısıyla Yaptığı Açıklamada. Yeni Yılda Huzur, Sağlık, Mutluluk ve Barış Mesajı Verdi. Malatya Valiliği Resmi Web...

Vali Süleyman Kamçı’dan Yılbaşı Mesajı

  Malatya Valisi Süleyman Kamçı Dolayısıyla Yaptığı Açıklamada. Yeni Yılda Huzur, Sağlık, Mutluluk ve Barış Mesajı Verdi. Malatya Valiliği Resmi Web Sitesinde Yayınlanan Mesajı Şöyle.

  Saygıdeğer Malatyalılar!

  Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni bir yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır.

  Yeni yılın, müreffeh bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi; daha iyiye, daha güzele vasıl olmak için azim ve gayretlerimizi artırması en büyük ümidimdir.

  Bu vesileyle; 2015’in hizmet etmekten onur duyduğum siz değerli Malatya halkına, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, aziz milletimize ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım!..

  Haber: / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?