Vali Şahin’den Veda Mesajı

Malatya Valiliğinden İstanbul Valiliğine Atanan Vali Vasip Şahin Bir Veda Mesajı Yayınladı. Saygıdeğer Malatyalılar, İlimizde 31.08.2012 tarihinde başladığım ve büyük bir onurla...

Vali Şahin’den Veda Mesajı

  Malatya Valiliğinden İstanbul Valiliğine Atanan Vasip Şahin Bir Veda Mesajı Yayınladı.

  Saygıdeğer Malatyalılar,
  İlimizde 31.08.2012 tarihinde başladığım ve büyük bir onurla sürdürdüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

  İki yılı aşkın bir süredir yaptığım görevim süresince temel amacım; devletin bize sağladığı imkânlarla herhangi bir ayrım gözetilmeksizin halkımızın refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak, ilimizde kamu düzeni ve güvenini korumak, kamu hizmetlerinde etkinlik ve verimliliği artırmak, ilimizin ekonomik ve sosyal gelişmesini sağlamak için çalışmak olmuştur.

  Bu amaçlarımıza ulaşma çabamızda ve kamu hizmetlerinin yürütülmesinde bizden desteğini esirgemeyen ve bana sizlere hizmet etme imkânı veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sayın Başbakanımıza ve Bakanlar Kurulunun tüm üyelerine şükranlarımı sunuyorum.

  İlimizde görev yaptığım süre içinde Sayın milletvekillerimizin, mülki, adli ve askeri erkânın, siyasi partilerimizin, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarımızın, üniversitemizin, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basınımızın ve siz Malatyalı hemşerilerimizin büyük desteğini gördüğümü şükranla ifade ediyorum.

  Görev yapmaktan büyük onur duyduğum Malatya’dan sizlere hizmet etmenin mutluluğu ile ayrılıyorum.

  Bu vesile ile tüm Malatyalı hemşerilerimize en içten duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?