Vali Şahinden Başkan Çakıra Veda Ziyareti

Valiler Kararnamesiyle İstanbul Valiliğine atanan, Malatya Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a veda ziyaretinde bulundu. Bugün Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı...

Vali Şahinden Başkan Çakıra Veda Ziyareti

  Valiler Kararnamesiyle İstanbul Valiliğine atanan, Malatya Valisi Vasip Şahin, Başkanı ’a veda ziyaretinde bulundu.

  Bugün Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır‘a Veda Ziyaretinde Bulunan Vasip Şahin, Malatya’da 2 güzel yıl geçirdiğini, Büyükşehir Belediyesiyle en küçük ayrılığa düşmeden, iki yıl boyunca uyumlu şekilde millete hizmet ettiklerini söyledi.

  İstanbul’un Yeni Valisi Vasip Şahin Yaptığı Açıklamada; Hiçbir Ayrımız Gayrımız Olmadan Millete Hizmet Ettik Dedi.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile dostluk, kardeşlik hukuku içerisinde görev yapmaya gayret ettiklerini belirten Şahin, “Bizim yetmediğimiz yerlerde Büyükşehir Belediyemiz destek oldu. Büyükşehir Belediyemizin yetmediği yerde de biz destek olduk. Amacımız aynıydı, insana ve Malatya’ya hizmetti. Hiçbir ayrımız, gayrımız olmadan en verimli şekilde milletimize hizmet etmeye çalıştık. 2 yıl boyunca bana destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum. Nezaketiyle, beyefendiliğiyle, insanlığıyla ve yapmış olduğu hizmetlerle insanlarımızın sevgisini kazanmıştır. Bundan sonraki süreçte de Malatya’mıza önemli hizmetler yapacaktır” dedi.

  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır; İstanbul’da da Aynı Hizmetleri Yapacağına Yürekten İnanıyorum Dedi.

  Vali Vasip Şahin’in 2 yıl boyunca Malatya’ya önemli hizmetler yaptığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Vali Vasip Şahin’in hizmet noktasında kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarına öncülük ettiğini söyledi.

  Vali Vasip Şahin’i Malatyalı olarak gördüklerini ifade eden Başkan Çakır, “Güzel hizmetlerinden dolayı Valimiz Vasip Şahin’e teşekkür ediyoruz. Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’da aynı hizmetleri yapacağına yürekten inanıyorum” dedi.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Vali Vasip Şahin’e el dokuma halı ile tablo hediye etti.

  vasip-sahin-ahmet-cakir vasip-sahin-ahmet-cakir1

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?