Ülkü Ocakları Bayrak Dağıttı

Malatya Ülkü Ocakları Bugün Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu. Özellikle Türkçe İsim Kullanan İş Yerlerini Ziyaret Eden Partililer ve Ülkü Ocak Yetkilileri. Türkçe İsim...

Ülkü Ocakları Bayrak Dağıttı

  Malatya Ülkü Ocakları Bugün Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu. Özellikle Türkçe İsim Kullanan İş Yerlerini Ziyaret Eden Partililer ve Ülkü Ocak Yetkilileri. Türkçe İsim Kullanan İş Yerlerine Bayrak Hediye Etti.

  İl Başkanı , Ülkü Ocakları Başkanı ve Beraberindeki Parti Yetkilileriyle, Atatürk Caddesinde Bulunan ve Türkçe İsim Kullanan İş Yerlerini Ziyaretlerde Bulunarak Türkçe Hassasiyetinden Dolayı Tebrik ve Teşekkür Ederek Her İş Yerine Bayrak Hediye Etti.

  Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Muzaffer Karaca Yaptığı Açıklamada; “Ülkü Ocakları olarak Türk-İslam Ülkücüleri olarak dinimize, dilimize, bayrağımıza herkesten önce bizlerin sahip çıkması gerekiyor. Bu konuda duyarlı olan vatandaşlarımıza hem teşekkür adına, hem de bir toplumun, bir milletin elinden dilini alarak, kültürünü alarak o toplumu yıkabilirsiniz. Bizde bunlara engel olabilmek ve bu konuda duyarlı davranan vatandaşlarımıza esnaflarımıza teşekkür mahiyetinde bu etkinliği düzenledik. Türkçe isminden vazgeçmeyen, tabelalarında Türkçeyi koruyan esnaflarımıza teşekkür ederek, bayrak hediye ediyoruz. Esnaflarımızın gösterdikleri duyarlılıktan dolayı birilerinin onları fark ettiğini onlara hatırlatmak ve bunun diğer esnaflarımıza da örnek olmasını istedik” Dedi.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?