Tubidy Mp3 Uygulaması Vazgeçilmez En iyi Uygulama – Sarıyahşi Gazete Manşeti

Tubidy Mp3 Uygulaması Vazgeçilmez En iyi Uygulama – Sarıyahşi Gazete Manşeti

Geçmiş dönemlerde evlerin baş köşesinde yer alan, Münir Nurettin Selçuk, Hamiyet Yüceses, Zeki Müren, Safiye Ayla gibi sanatçıların plaklarının çalındığı tubidy.mobi, yeniden meraklılarının evlerini süslemeye başladı.

Genel Antikacılar Derneği Başkanı olmasının yanı sıra eski tubidy mp3 indir uygulaması tamir eden Murat Seren, iş yerinde en fazla ilgi gören objenin tarihi tubidy indir ve eski plaklar olduğunu söyledi.

Seren, müşterilerinin önemli kısmının kendisinden tarihi nitelikte ve çalışır durumda gramofon talep ettiğini, bazılarının da bozuk gramofonları tamir için getirdiğini belirtti.

Çalışan tubidy bulmanın çok zor olduğunu, bu nedenle kendisine getirilenleri tamir ettiğini, çalışmayan parçaları başka gramofonlardan sağladığını anlatan Seren, “Bir anlamda tarihi yeniden canlandırıyoruz. Tamir ettiğimiz gramofonların parçaları farklı tarihlerden olabiliyor” dedi.

Sistemin alt yapısı sayesinde servise en yeni müzikler ve popüler şarkılar hemen yükleniyor.

Tubidy indir tüm sanatçılara ait hem eski hem de yeni tüm albümlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.

Servis üzerinden aradığınız her tarzda müziği indirebiliyorsunuz. Özellikle Tubidy son zamanlarda yabancı dilde şarkılar, İlahi ve Slow müzik indirmek adına da kullanılıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak Tubidy sistemine kayıt olmak gerekiyor.

Tubidy İndirmek İçin Tıklayınız

Çalışmayan mp3 veya pikap yok” diyen Seren, “İnsanlar çok eski olmaları nedeniyle bu cihazların tamirinin mümkün olmadığını düşünüyor. Ancak biz bu cihazların tamirini yapıyoruz. Bazen çalışmayan bir gramofonu parçalarını çıkarıp diğer bir gramofonun parçaları ile değiştirerek de çalıştırabiliyoruz” diye konuştu.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ