Torbacılara Uyuşturucu Operasyonu

Malatya Emniyeti, Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekipleri İle Asayiş Şube Ekipleri Torbacı Olarak Tabir Edilen Uyuşturucu Madde Satıcılarına Operasyon Düzenledi. Yapılan...

Torbacılara Uyuşturucu Operasyonu

  Malatya Emniyeti, ve Organize Suçlarla Mücadele Ekipleri İle Şube Ekipleri Torbacı Olarak Tabir Edilen Uyuşturucu Madde Satıcılarına Düzenledi.

  Yapılan Açıklamada; “Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, 28.08.2014 günü ilimiz Fuzuli Caddesinde H. A. ve E. E. isimli şahıslara ait olduğu tespit edilen araç içerisinde 11 paket halindeki daralı toplam 102 gram gelen esrar maddesi ve 68 adet ecstasy hap ele geçirilmiş şahıslar yakalanarak gözaltına alınmışlardır.

  Gözaltına alınan şüpheliler haklarında “TCK. 188/3 (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama)” suçundan hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte 29/08/2014 günü adli makamlara sevk edilmişler, E.E. isimli şahıs C.Başsavcılığından serbest bırakılmış, H.A. isimli şahıs tutuklanmıştır.

  Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerinin yapmış oldukları istihbari çalışmalar sonucunda; M. T. isimli şahsa ait kutu içerisinde 50 adet Samsung marka GTE 1205 model ve 1 adet Samsung marka S5 model olmak üzere 51 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilmiş, şahıs hakkında 5607 SKM suçundan yasal işlem yapıldıktan sonra Şube Müdürlüğümüzden salıverilmiştir.

  Uyuşturucuyla ve diğer kaçakçılık suçlarıyla ilgili etkin mücadelemiz Malatya halkından almış olduğumuz destekle aralıksız olarak devam edecektir.”

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?