Tokat Deplasmanında 3 Puanla Döndük

Yeni Malatyaspor Tokatspor Deplasmanında Bu Hafta 3-1’lik Galibiyet İle Yenilmezlik Serisine Bir Yenisi Daha Eklendi. Bugün Tokatspor İle Yeni Malatyaspor Karşılaşması Tokatspor’un...

Tokat Deplasmanında 3 Puanla Döndük

  Yeni Malatyaspor Deplasmanında Bu Hafta 3-1’lik Galibiyet İle Yenilmezlik Serisine Bir Yenisi Daha Eklendi.

  Bugün Tokatspor İle Yeni Malatyaspor Karşılaşması Tokatspor’un Ev Sahipliğinde Gazi Osman Paşa Stadında Başladı. Maçın Başlamasıyla 6. Dakikada Serkan Çalık‘ın Attığı Golle Yeni Spor 1-0 Öne Geçti. Dakika 15’te Aydın Çetin‘in Attığı Golle 2-0 Önde Devam Etti.

  İlk Yarı ’un 2-0 Lık Galibiyetiyle Futbolcular Soyunma Odalarına Gitti. İkinci Yarının Başlamasıyla Dakika 87’de Tokat Spor‘dan Korhan Öztürk‘un Attığı Golle Fark 1’e Düştü. Maç 2-1 MalatyaSpor‘un Galibiyetliğiyle Devam Ederken Dakika 90+1’de Aydın Çetin 2. Golünü Atarak Skoru 3-1 Olarak Belirledi.

  Karşılaşma’nın İlk Yarısında Hakeme Tepki Gösteren Tokat spor‘lu Taraftarlar Sahaya Girdi Bu Esnada Bir Kaç Dakika Maç Durduruldu. Yaşanan Gerginliğin Sona Ermesiyle Hakem Maçı Devam Ettirdi.

  Karşılaşmada 5 Sarı Kart Çıktı; Tokat Spor’dan Soner, Aytürk ve Salim – Yeni Malatya Spor’dan Mustafa ve Serkan Sarı Kart Gören Oyuncular.

  Tokatspor Yeni MalatyaSpor Karşılaşması Malatya Spor’un 3-1’lik Galibiyetiyle Sona Erdi.

  Grupta 12 Puanla Liderliğini Sürdüren Yeni Malatya Spor’da Morallerin Yüksek Olduğu Öğrenildi.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?