Thulium Lazer

Thulium Lazer ile Leke Tedavisi Thulium Lazer, çoğunlukla cilt lekelerinin giderilmesi için kullanılan bir cihaz olmasının yanı sıra cilt lekeleriyle birlikte yüz...

Thulium Lazer

  Thulium Lazer ile Leke Tedavisi

  Thulium Lazer, çoğunlukla cilt lekelerinin giderilmesi için kullanılan bir cihaz olmasının yanı sıra cilt lekeleriyle birlikte yüz ve boyun kısımlarında oluşan kırışıklıklar için de oldukça etkili bir cihazdır. Eğer sizin de vücudunuzda istemediğiniz ve kendi kontrolünüz dışında oluşan yaşlılıktan kaynaklanan kahverengi lekeler, hamilelik sebebiyle oluşan lekeler, güneş ışınlarının sebep olduğu lekeler, çiller ve hoşlanmadığınız benleriniz varsa tercihinizi Thulium Lazer’den yana kullanmalısınız. Şu ana kadar Thulium Lazer’i tercih etmiş birçok insanın yüzü güldü, kendileriyle barışıp, kendilerini sevmeye başladılar. Hem de basit bir tedaviyle.

  lazer-tedavi

  Thulium Lazer Nedir?

  Thulium Lazer, ısı ve ışık enerjisi kullanarak cilt altındaki dokuları uyarır. Vücuttaki onarım sürecini uyaracak olan bu sistem sayesinde, kişi sahip olduğu lekelerden birkaç seansta kurtulabilir. Hem de sadece basit bir uyarım işlemiyle. Thulium Lazer için sadece on sekiz yaşından büyük olmanız ve hamile olmamanız yeterli. Vücudunuzda memnun olmadığınız lekelerinizin tedavi olması için bazı kontroller gerekmektedir. Bu kontrollerde en önemli noktalardan birisi, lekelere sebep olan faktörü saptamaktır. En önemli olmasının sebebi, sebebinin saptandıktan sonra tedaviyi yavaşlatmaması ve daha da fazla leke oluşumu sağlamaması için sebebin ortadan kaldırılması gerektiğindendir. Ardından, lekenin sahip olduğu derinlik çok önemlidir. Vücudunuza ne denli etki ettiği anlaşılması da gerekmektedir. Eğer lekeniz yeniyse tedaviye hızlı bir şekilde yanıt vermesi kaçınılmazdır. Eğer çok daha öncelerden oluşmuş bir lekeye sahipseniz, sadece tedavi süresi uzar ama aynı olumlu sonuç alınabilir. Eğer cildinizde yaralar, kaşınma, kızarıklık ve pullanma varsa tedavi için bir süre bekletilirsiniz. Bunun sebebi cildinizde bu durumlar yaşanırken tedavinin uygulanamayacağıdır. Tedaviniz cildinizde bulunan lekeye ve bünyenize göre seans farklılıkları gösterebilir. Seansların bitişinden sonra da güneş kremi kullanarak ve güneşten olabildiğince uzak durarak dikkat edilmesi gerekmektedir. Artık Thulium Lazer İstanbul içerisinde birçok bölgede yapılabilmektedir. Bu tedaviye ulaşabilmeniz oldukça kolay. Daha fazla beklemeden, kendinize en güvenilir doktoru bulun ve bir an önce tedaviye başlayarak kendinizle barışmanın ilk adımını atın.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. malatya oto dedi ki:

   Daha ne icatlar çıkacak:)