The Walking Dead Fragmanı 6.Sezon 11. Bölüm – Mecaz Medya Simetrisi

The Walking Dead Fragmanı 6.Sezon 11. Bölüm – Mecaz Medya Simetrisi

AMC kanalının sevilen dizisi olan The Walking Dead 6.Sezon fragmanı yayınladı. 6.sezonuyla yine izleyici karşısına çıkan izlenme rekorları kırdı. Peki yeni bölümünde neler yaşanacak? 

Başrollerinde Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus, Lauren Cohan gibi isimlerin yer aldığı The Walking Dead 6. sezon 2. bölümünde hayatta kalmayı başaranlar için yeni bir savaş dönemi başlıyor! Sevdiği insanları kaybetme konusuna hızlı bir giriş yapan Deanna Monroe’un oğlunun da hayatının tehlikeye giriyor. Genel olarak insanlar ve zombiler arasındaki etkileşim sağlam diyaloglarla işleneceği The Walking Dead yeni sezon 2. bölümünde gözetleme kulesinde olan Spencer, kendini ve yanındakileri korumak adına savaş açıyor. Carl da yeni ev ve güvenli bir yaşam için savaşmaya kararlıdır ancak Carol evde kalmak ve Judith’i korumak ister. Kurtarılmış bölgedekiler zombi saldırılarından korunmak isteyen ekip başarılı olacak mı?

The Walking Dead yeni sezonda yeni oyuncuları bünyesini kattı mı? The Walking Dead için bugün yayınlanan bölüm aslında çok özel bir bölüm oluyor. Çünkü ilk bölüme özel 600 kişiden fazla oyuncu rol alıyor. Bu oyuncular sizin de tahmin edeceğiniz gibi zombi rolünü canlandırıyorlar. Üstelik The Walking Dead 6.sezon 1.bölüm tam 1 saat 30 dakika sürüyor. Bahsi geçen zombi sayısı hem ekip için hem de dizi için rekor bir seviye olduğu gibi ilk izlenimleri uyandırıyor. Son sezonda güçlü adamların çok daha güçlü bir grup haline geldiğine tanık olmuştuk. Peki bu sezon oldukça fazla güç yarışına giren bu adamlar nasıl bir durum ile karşı karşıya kalacaklar.The Walking Dead 6. sezonunda neler yaşanacak? AMC’nin iddialı dizilerinden biri olan The Walking Dead 6. sezonuyla Ekim ayında izleyicileriyle buluştu, yeni sezon hakkında öngörüler yapılmaya başlandı. Başrollerinde Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus, Lauren Cohan gibi isimlerin yer aldığı The Walking Dead yeni sezonunda Lennie James tarafından canlandırılan Morgan ön planda olacak. Eski sezonlarda olduğu gibi The Walking Dead yeni sezonunda da yeni tehditler var, geçen sezonda yarım kalan meseleler var, bolca da drama, ihanet, ölüm ve zombi var. The Walking Dead 6. sezonunda diziye yeni oyuncular da katılacak; Nurse Jackie’deki performansıyla önceden Emmy ödülü bulunan Merritt Weaver, çizgi romandan bir karakteri canlandıracak. Daha önceden dizide Morgan olarak görülen Lennie James de ana kadroya dahil ediecek, Ethan Embry de ekibin yenilerinden bir tanesi olacak.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ