The Flash 2. Sezon Fragmanı 6. Bölüm İzle Yayında – Platonik Ajans Haberi

The Flash 2. Sezon Fragmanı 6. Bölüm İzle Yayında – Platonik Ajans Haberi

Flash, DC Comics Universe’in yayınladığı çizgi roman süper kahramanlarından birisidir. Orijinal hali, Gardner Fox ve Harry Lampert tarafından ilk kez Flash Comics adıyla Ocak 1940’da yayınlanmıştır. Scarlet Speedster lakaplı Flash, çok hızlı haraket edebilme ve koşabilme kabiliyetlerinin yanı sıra, insanüstü refleksleri kullanabilme ve bazı fizik kanunlarının üstüne çıkabilme özelliklerine sahip “süper-hız”lı bir süper kahramandır. 4 farklı Flash karakteri vardır: Jay Garrick (1940–günümüz), Barry Allen (1956–1985, 2008–günümüz), Wally West (1986–2006, 2007–günümüz) ve Bart Allen (2006–2007, 2009–günümüz). Bunlardan Wally ve Bart, (Pelerinli) Flash’lık mertebesine yükselmeden önce, Çocuk Flash olarak anılan çırak niteliğindeki yardımcı Flash’lardı. Çizgi romanın Gümüş Çağı’nın ilk kahramanı olan Barry Allen, DC’nin günümüze dek en popüler süper kahramanlarından birisi olarak kabul edilmiştir. Çizgi romanın her versiyonunda, DC prömiyer takımlarının kilit adamlarından en az birisi bulunur. Takımlar: Amerika Adalet Derneği (Justice Society of America), Adalet Ligi (the Justice League), and Genç Titanlar (the Teen Titans). Wally West, Adalet Ligi’ne tekrar katılırken, Barry Allen Final Kriz (Final Crisis)’de hayata tekrar döndürülmüştür. Ayrıca, Barry Allen versiyonu (Wally West özellikleriyle), 1990’da John Wesley Shipp tarafından TV dizisinde canlandırılmıştır. Wally West versiyonu ise (Barry Allen özellikleriyle) Adalet Ligi (the Justice League) anime dizisinde kullanılmıştır. Flash’lar her versiyonda Yeşil Fener (Green Lantern) olarak anılan yakın arkadaşlara sahiptiler. Jay Garrick ve Alan Scott (Altın Çağı Yeşil Fener), Barry Allen ve Hal Jordan(Gümüş Çağı Yeşil Fener), Wally West ve Kyle Rayner (Modern Yeşil Fener), Jordan ve West’in arkadaşlığı unutulmazdır.

The Flash 2 Sezon 4 Bölüm Fragmanı

The Flash 2.sezon 3.bölüm özeti

The CW’nin en sevilen süper kahraman dizisi The Flash’ın yeni bölüm fragmanı ve görselleri izleyicilerle paylaşıldı.

“Family of Rouges” adını taşıyan bölümde, Snart ailesinin diğer fertleriyle tanışma şansı bulacağız. Leonard Snart nam-ı diğer Captain Cold, babası Lewis ve önceki sezonda diziye konuk olan kız kardeşi Lisa, bu bölümde de yer alacaklar.

Senaryosu Julian Meiojas ve Katherine Walczak tarafından yazılan ve yönetmenliğini John Showalter’ın üstlendiği bölümün özeti ise şöyle:

Leonard Snart/Captain Cold’un (Wentworth Miller) kaçırıldığını öğrenen ekip, Snart’ın kız kardeşi Lisa (Peyton List) ile mecburi bir ittifak kurarlar. Ancak Barry (Grant Gustin), Captain Cold’un babası Lewis Snart (Michael Ironside) ile birlikte çalıştığını öğrenince kendini aldatılmış hisseder. Bu sırada Joe (Jesse L. Martin) da, zor bir kararla yüzleşmek zorundadır.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ