Teen Wolf 5B Fragmanı İzle 5.Sezon Yeni Bölüm – Yaşam İçin Haberler

Teen Wolf 5B Fragmanı İzle 5.Sezon Yeni Bölüm – Yaşam İçin Haberler

Teen Wolf izle 5.Sezon ile sona ermeyeceği açıklandı. 5. sezonun 20 bölüme tamamlanacağı kesinleşti. 5. Sezon 5A ve 5B olarak iki parçaya ayrıldı. 5. sezon 11. bölüm ile devam edecek. 

Yeni bölümlerde; Yeni maceralar, yeni gizemler, yeni düşmanlar ve ortaklıklar genç kurtları bekliyor. Scott ve arkadaşları kendilerini birbirleri olmadan bir gelecek ihtimalini karşı karşıya buldular, iyi niyetlerine rağmen hayatlarının bir sonraki aşamasında farklı yönlere savrulabilirler. Genç kurtları korkutucu dış güçler yalnız bırakmaya çalışacak mı? Takımı birbirinden koparmayı başaracak mı? Doğaüstü güçlerini kullanan yeni düşmanlar kim olacak? Yeni düşmanların amacı ne? 

Yeni bölümlerde de Scott ve arkadaşlarının mücadelesi devam edecek. Hem genç olmanın sıkıntıları ile boğuşan hem de ısırılarak dönüşüm geçirmenin getirdiği sorunlarla karşı karşıya kalan Scott’ın kurtadam oluş hikayesi gençleri kalbinden vurdu. Her bölümde ortaya çıkan sırlar ve çözülmesi gereken problemler ile dizi çok daha akıcı bir hale geldi. Şimdi ise işler iyice çıkmaza girmiş durumda. Lider olmanın zorlukları ve arkadaşlarının güvenini kaybetmeme isteği de Scott’ın yaşadığı sorunlardan. Dizi ekibi, Teen Wolf’un 6. sezonu ile ilgili de; onayını aldığını San Diego Comic Con’da duyurdu. Başrol oyuncularından Tyler Posey, Dylan O’Brien ve Holland Roden gibi isimlerin katıldığı panel, büyük ilgi gördü. Başlama tarihiyle ilgili net bir bilgi henüz verilmedi. Tarih belli olduğunda haberimizde sizler içingüncelleyeceğiz.

Tyler Posey’den Scott Yorumu

Dizinin ana karakteri Scott’ı canlandıran Tyler Posey, “Canlandırdığım karakter lise hayatının, büyümenin, ilk aşkının sorunlarıyla mücadele eden yeni ısırılmış ve dönüşüm geçirmekte olan bir kurtadam. Hayatı sıradan bir gençten daha zor olduğu için aslında onun adına üzülüyorum. Scott’ın bu mücadelesinin yanı sıra birçok sır ortaya çıkacak ve Scott bunlarla da uğraşmak zorunda kalacak. Onu çok zorlu bir dönem bekliyor” şeklinde yorumlar yapıyor.

5.Sezon 5A Bölümleri:  

5.Sezon 1. Bölüm ”Creatures of The Night” 5.Sezon 2. Bölüm ”Parasomnia” 5.Sezon 3. Bölüm ”Dreamcatchers” 5.Sezon 4. Bölüm ”Condition Terminal” 5.Sezon 5. Bölüm  ”A Novel Approach” 5.Sezon 6. Bölüm  ”Required Reading” 5.Sezon 7. Bölüm  ”Srange Frequencies” 5.Sezon 8. Bölüm  ”Ouroboros” 5.Sezon 9. Bölüm  ”Lies of Omission” 5.Sezon 10. Bölüm  ”Status Asthmaticus” adlarıyla her pazartesi MTV ekranlarında yayınlandı.

Dizinin Bu haftaki bölümünde neler olacak ? Yeni Bölüm Hakkında Tüyolar Dizinin ana karakteri Scott’ı canlandıran Tyler Posey, “Canlandırdığım karakter lise hayatının, büyümenin, ilk aşkının sorunlarıyla mücadele eden yeni ısırılmış ve dönüşüm geçirmekte olan bir kurtadam. Hayatı sıradan bir gençten daha zor olduğu için aslında onun adına üzülüyorum. Scott’ın bu mücadelesinin yanı sıra birçok sır ortaya çıkacak ve Scott bunlarla da uğraşmak zorunda kalacak. Onu çok zorlu bir dönem bekliyor” şeklinde yorumlar yapıyor. Scott’ı büyük bir test bekliyor. Lider olarak iyi bir iş çıkardı; peki ya başarısızlığa uğradığında ne olacak? Herkesin Scott’a olan inancı test edildiğinde ne olacak? Bu sene Scott’ı birçok zorluk bekliyor.Dizide Geçen Hafta Neler Oldu ? 

Stiles ve Lydia, Parrish’le ilgili gerçeği keşfetti. Soru işaretleri açıklığa kavuştukça genç kurtlar daha da güçlenmeye başladı. Scott’ı sırlar zorluyor ve lider olarak üztesinden gelmeye çalışıyor.Teen Wolf Yayınlanmış Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız  

GENEL KONU

Teen Wolf, Scott McCall (Tyler Posey) adında bir lise öğrencisinin ormanda dolaşırken bir kurt adam ısırılması sonucu yaşadıklarını anlatan doğaüstü draması. Scott, bir kurt adam olduğu gerçeğini, hayatı ve vücudundaki değişiklikler konusunda ona yardımcı olan en iyi arkadaşı Stiles Stilinski (Dylan O’Brien) ve bir diğer gizemli kurt adam Derek Hale (Tyler Hoechlin) dışında herkesten saklayarak sıradan bir yaşam sürmeye çalışır. Dizi mükemmel Scott McCall etrafında dönmektedir. Scott, Beacon Hills Lisesi’nde lakros oynayan genç bir öğrencidir. Bir gece kurtadamın biri tarafından ısırılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişir. En iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurtadam Derek’in yardımıyla bir kurtadam olduğunu keşfetmesi üzerine, yeni keşfettiği kimliğinin içinde sunulan birçok tehlike ile ergenlik yaşamını dengelemeyi öğrenmekte zorlanır. Âşık olduğu kişiyi korumak ve etrafındakilerle olan ilişkilerini dengelemek zorundadır.

Kurt adam dönüşümüne uyum sağlamaya çalışan Scott aynı anda okul yaşamını da sürdürmeye devam etmektedir. Kendisinden daha tecrübeli bir kurt adamdan yardım alarak bu süreci kolaylaştırmaya çalışan başrol oyuncusunun karşısına bazı engeller çıkmaya başlamıştır. Çok keyif alarak izleyeceğimiz Teen Wolf dizisi Amerika yapımı bir dizi olup komedi yönünden de biz izleyicilerini kendisine bağımlı hale getirmiştir..  

İŞTE YENİ SEZON FRAGMANI  

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ