Tarihi Kentler Birliği Toplantısı Yapıldı

Tarihi Kentler Birliği Ağustos Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyesi Selahattin GÜRKAN Samsunda Gerçekleştirilen Tarihi...

Tarihi Kentler Birliği Toplantısı Yapıldı

  Ağustos Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı.

  ve Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyesi Selahattin GÜRKAN Samsunda Gerçekleştirilen Tarihi Kentler Birliği Ağustos Ayı Encümen Toplantısının Verimli Geçtiğini Belirtti.

  Tarihi Kentler Birliği Başkanı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof.Dr. Metin Sözen, Belediye Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyesi Selahattin Gürkan ve Birlik Üyeleri Katıldı.

  Başkan Gürkan, Toplantının Gündemi Gereği, Birliğin 2015 Mali Yılı Gelir ve Gider Bütçesi’nin Görüşülmesi, 2013 Yılı Tarihi Kentler Birliği Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarımı Özendirme Yarışması için Yapılan Başvuruların Değerlendirilmesi, 2013 Yılı Yarışma Kitabının Bastırılması, Kültür Rotalarının Sınır Ötesi İlişkilerinin Kurulması için Girişimlerin Başlatılması Konusunda Açıklama, Kırgız Cumhuriyeti’nin Başkenti Bişkek’te Türk Dünyası Mühendislik Mimarlık ve Şehircilik Kurultayı’nın da Yapılacağı 02-07 Eylül 2014 Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan Uluslararası Toplantıya Tarihi Kentler Birliği Olarak Kanlım Sağlanması Konusunun Görüşülmesi Gibi Önemli Birçok Konunun Görüşülerek Karara Bağlandığını Kaydetti.
  kaynak

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?