Soyunma Odası Dolabı Alacaklara Öneriler

Günün yorgunluğundan arınmak ve zindeliğe kavuşabilmek amacı ile spor salonlarında kullanılan ve gün içerisinde işyerinde çalışan kişilerin eşyalarını korumak için tercih edilen...

Soyunma Odası Dolabı Alacaklara Öneriler

  Günün yorgunluğundan arınmak ve zindeliğe kavuşabilmek amacı ile spor salonlarında kullanılan ve gün içerisinde işyerinde çalışan kişilerin eşyalarını korumak için tercih edilen soyunma dolapların önemi giderek artıyor. Elektronik kilitli, şifreli soyunma dolapları ya da anahtar kullanılarak açılıp kapanabilen dolaplar güvenli ve konforlu bir alana ihtiyacı olan tüm işyeri sahiplerinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

  soyunma-odasi

  Sirkülasyonun hızlı olduğu alanlarda maalesef çalışan ya da müşterilerinizin rahatlıkla odayı terk edebilmesi ve işlerini yapabilmesi için eşyalarının güvende olduğunu bilmesi gerekir. Sirkülasyonun fazla olduğu alanlarda güvenliği ne kadar yüksek tutar iseniz gün içinde müşteri ya da çalışanlarınız da o kadar rahat bir şekilde işlerini tamamlar. İşte sırf bu neden ile dahi metal soyunma dolapları tüm taleplerinizi karşılamak için yeterlidir.

  Metal soyunma dolaplarının en önemli özelliği hiç şüphesiz tüm alanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyor olmasıdır. Metal dolap üreticileri talep ettiğiniz ölçü, renk ve modele uygun soyunma dolaplarını üreterek düşündüğünüz tasarıma en uygun dizayna sahip olmanızı sağlamaktadır. En kullanışsız olduğunu düşündüğünüz odalar bile metal soyunma dolapları ile talep ettiğiniz konfora ulaşmanızı sağlayacaktır.

  Kilitli metal dolaplar daha kullanışlı

  Metal elektronik kilitli soyunma dolapları daha kullanışlı ve güvenilir olması ile spor ve SPA merkezlerinde sıklıkla karşılaşılmakta olan anahtar kaybetme ya da dolap kapağının bozulması gibi problemlerin elektronik kilit ile rahatlıkla çözülmesini sağlamaktadır. Tabii şifrenin de unutulma riski bulunmaktadır.

  Fakat olası şifre unutma problemlerine karşılık yine anahtarın sökülmesine gerek kalmadan master anahtar yardımı ile dolap kapağını rahatlıkla açabilirsiniz. Bu neden ile de elektronik kilitli metal dolaplar daha sık tercih edilmektedir.

  Z tipi metal soyunma dolabı ise hem görsel hem de bir tarafı uzun bir tarafı biraz daha kısa olması ile dikkat çekmektedir. Bu sayede z tipi metal soyunma dolaplarının kullanımı esnasında eşyalarda kırışıklık ya da farklı sorunlar meydana gelmez.

  Z tipi dolabın kısa tarafı ise sırt çantalarının rahatlıkla saklanabilmesi için kullanılır. Ancak bu dolaplarda şifre sistemi bulunmaması işletmeler tarafından metal elektronik kilitli soyunma dolaplarından daha az tercih edilmesine neden olur.

  Alternatif çelik soyunma dolabı modelleri arasında tekli, ikili, dörtlü ya da altılı dolaplardır. Spor merkezleri ya da iş yerlerinde rahatlıkla ziyaretçilerin kullanımına sunulan bu dolaplar sırt çantası gibi küçük eşyaların kullanımına sunulmaktadır.

  Z tipi dolaplar kadar geniş bir kullanım alanı bulamamakta ama maliyeti en düşük olan dolaplar arasında yer alır. Bu dolaplar özellikle pantolon ya da abiye gibi uzun kıyafetlerin kullanımı için uygun değildir. Metal soyunma dolabı fiyatları renk, ölçü, kalite ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?