Sondakika44.com Yapılan Saldırılar

Sondakika44.com Yapılan Saldırılar , son 2 gündür çok ağır bir botnet saldırısı aldığımızdan dolayı haber sitemizde kesintiler oldu, veri kaybı yaşamazken ,...

Sondakika44.com Yapılan Saldırılar

  Sondakika44.com Yapılan Saldırılar , son 2 gündür çok ağır bir botnet saldırısı aldığımızdan dolayı haber sitemizde kesintiler oldu, veri kaybı yaşamazken , sondakika44.com’un bulunduğu server çöktü bunun üzerine DDOSS korumalı bir server’a geçip MALATYALILARA daha iyi hizmet etmek için kaldığımız yerden devam ediyoruz,

  Biz sondakika44.com olarak taraflı haber yapmıyoruz, hiç bir siyasi parti ve kurum ile göbek bağımız yoktur, haber değeri taşıyan ne varsa biz MALATYA için bunları gündeme getiririz.

  Sitemize yapılan saldırının kaynağını tespit etme çabalarımız sürüyor, saldırı yapanlar tespit edildiğinde resmi kanallar yolu ile işlemlerimizi yapacağız.

  Bilmeyenler için BOTNET ve DDOSS saldırılarınından bahsetmek gerekir, İnternet siteleri bir server (bilgisayar) içerisinde yüksek fiber internet hatları ile servis edilir, Sizlerin evinde kullandığı internet gibi düşünün 8 MB , yada 16MB lik bir paket yerine serverlar 1GB lik band genişliğine sahiptir, anlık olarak yapılan saldırılar sonuu bu 1GB hat kapasitesi doldurulur ve erişime kapatılır, Dünyada anonymouse ve redhack’in genelde kullandığı saldırı yöntemidir.

  Haber:

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Okan dedi ki:

   Kardeşim geçmiş olsun aynı şekilde bende saldırı gördüm ama sorunu kısa sürede çözdüm çekemeyenler var yüklü miktarda para verip sitesini başa alamayanlar çekemiyor.
   saygılarımla

  YORUM YAZ