Son 3 Günde Yaşanan Kazalarda 18 Kişi Yaralandı

Son 3 Günde Yaşanan Kazalarda 18 Kişi Yaralandı Malatya‘nın çeşitli yerlerinde gerçekleşen 9 ayrı kazada toplamda 18 kişi yaralandı. Bu kazalar jandarmanın...

Son 3 Günde Yaşanan Kazalarda 18 Kişi Yaralandı

  Son 3 Günde Yaşanan Kazalarda 18 Kişi Yaralandı

  Malatya‘nın çeşitli yerlerinde gerçekleşen 9 ayrı kazada toplamda 18 kişi yaralandı. Bu kazalar jandarmanın sorumlu olduğu bölgelerde yaşandı.

  Pazar günü akşam üzeri Akçadağ’da yaşanan kazada 38 DL 382 plakalı araç il 06 BM 8632 plakalı araç Çatalyol mevkinde çarpıştı. Kazada  Abuzer Büyüktaş (75), Mustafa Büyüktaş (48), Şahibe Büyüktaş (45) ve Handan Büyüktaş (25) yaralanarak Malatya Devlet Hastanesine kaldırıldı.

  Malatya- Adıyaman karayolunda yaşanan diğer bir kazada B.T. nin kullandığı otomobil Karşıdan gelen A.Ç. nin kullandığı araçlaçarpıştı. Sabah saatlerinde yaşanan kazada yaralanan 4 kişi ambülansla Devlet Hastanesine kaldırıldı.

  Malatya’nın Yeşilyurt, Akçadağ, Yazıhan, Hekimhan ve Doğanşehir ilçelerinde yaşanan diğer kazalarda ise toplamda 10 kişi daha yaralandı. Malatya’da yaşanan 9 trafik kazasında yaralanan 18 yaralının tedavileri halen devam etmekte.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?