Şiddet Severlere Koz Verilmeyecektir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Yaptığı Açıklamayla Partililere ve Ülkücü Camiaya Seslendi; Şiddet Severlere Koz Verilmeyecektir Dedi. Devlet Bahçeli...

Şiddet Severlere Koz Verilmeyecektir

  Hareket Partisi () Genel Başkanı Yaptığı Açıklamayla Partililere ve Ülkücü Camiaya Seslendi; Şiddet Severlere Koz Verilmeyecektir Dedi.

  Devlet Bahçeli Yaptığı Açıklamada “Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in her mensubu uyanık ve dikkatli olacak, muhtemel kavga ve çatışmalardan kesinlikle uzak kalacaktır.

  Türkiye sevdalısı aziz dava arkadaşlarım, çakılan etnik kıvılcımın nelere mal olacağını, pusuya yatmış bölücülerin bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığına darbe vurmak için nasıl kuyruğa girdiğini bilmek ve görmek zorundadır. Dedi.

  Kardeş kavgası çıkartmak ve son yurdumuzu baştan ayağa cehenneme çevirmek için iştahlı olan şiddet severlere koz verilmeyecektir” İfadelerini Kullandı.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. pavlov dedi ki:

   işte bu çok iyi bir haber. ama keşke partidekilere söylemek yerine kendisi de diğer liderlerle çatışmayı bırakıp ülke sorunlarına çare arasın