Serkan Dönmez Cinayetinde 3 Tutuklama

12 Eylülde Çevre Yolu Mevkinde Silahlı Saldırıya Uğrayan ve Kaldırıldığı Hastanede 2 Gün Yaşam Mücadelesi Veren Serkan Dönmez’in Katilleri Yakalandı ve Tutuklandı....

Serkan Dönmez Cinayetinde 3 Tutuklama

  12 Eylülde Çevre Yolu Mevkinde Silahlı Saldırıya Uğrayan ve Kaldırıldığı Hastanede 2 Gün Yaşam Mücadelesi Veren ’in Katilleri Yakalandı ve Tutuklandı.

  Olay 12 Eylül Tarihinde Çevre Yolu Dilek Otobüs Durakları Yakınında Meydana Gelmişti. Salköprü Muhtarı Mehmet Dönmez’in Oğlu Serkan Dönmez‘e 6 El Ateş Ederek Bir Motorsiklet Arkasında Kaçan Katil Zanlısı İçin Emniyet Özel Bir Ekip Oluşturdu. Yapılan Titiz Çalışmalar Sonucunda Azmettirici, Tetikci ve Tetikciyi Olay Yerinden Kaçıran Şahıs Yakalndı.

  Yakalanan Şahıslar Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu Ekiplerince Sorgulandığı Olayın Geçmişe Dahayı Bir Husumetten Kaynaklandığı Bildirildi.

  Yakalanan Şahıslardan İkisinin Kardeş Olduğu Öğrenildi; Selçuk G.(28) ile Ergün G.(24) ve Ali H.(38) Emniyetteki Sorgularının Ardından Adli Makamlara Sevkedildi. Cumhuriyet Savcısının Talebi Üzerine Şahıslar Hakkında Tutuklama İsteğiyle Nöbetçi Mahkemeye Sevkedildiler.

  yle İlgili Mahkemeye İfade Veren Şahıslar, Haklarındaki Suçlamaları Kabul Etmeyerek Olay Anında Başka Yerlerde Olduklarını Belirttiler. Azmettirici Olarak Hakim Karşısına Çıkan Ali H. ve Avukatı Olay Saatinde Ali H’nin Kuaförde Olduğunu ve Kamera Kayıtlarının Bulunduğunu Belirtti.

  Şüpeli Şahıslar Hakkında Tutuklama Kararı Verildi ve Malatya Ceza Evine Konuldu.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?