Şehit Olan Güvenlik Görevlilerinin Çocuklarına Tablet Ve Bilgisayar Verildi

Şehit Olan Güvenlik Görevlilerinin Çocuklarına Tablet Ve Bilgisayar Verildi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Halk Bankasının işbirliği ile düzenlemiş olduğu “Yalnız Değilsiniz, Türkiye’nin En Büyük Ailesi” projesi kapsamında otelinin konferans salonunda düzenlenen programda şehit çocuklarına tablet ve bilgisayar dağıtıldı.

  Ramada Altın Kayısı Otelinde düzenlenen programda şehit çocuklarından 0-16 yaşındaki 8 çocuğa tablet bilgisayar, 17-22 yaşındaki 8 çocuğa ise dizüstü bilgisayar verildi.

  yalnız-değilsiniz-projesi-2

  Düzenlenen programa Vali Süleyman Kamçı’da katıldı.

  Ramada’da düzenlenen programa Malatya Valisi Süleyman Kamçı, İl Emniyet Müdürü , İl Jandarma Komutanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü ve Halk Bankası Gaziantep Bölge Koordinatörü ile şehit yakınları katıldı.

  Düzenlenen programda Vali Kamçı, Halk Bankası Koordinatörü ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü konuşma yaptı.

  Düzenlenen programda Vali Süleyman Kamçı konuşmasında ülkemiz için gözlerinin kırpmadan can veren şehitlerimizin emanetlerinin yalnız olmadıklarını, onların bize emanet olduklarını ve onları asla yalnız bırakmayacaklarını belirtti. Kamçı proje kapsamında şehitlerimizin çocuklarına tablet ve bilgisayar vereceklerini belirtti. Yapılan programda konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü ve Halk Bankası Koordinatörü şehit çocuklarının bizlere emanet olduğunu belirtirken proje kapsamında toplam yaklaşık 2 bin tablet ve bilgisayar verileceğini belirtti.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ