Şavata Petrol, En Uygun Akaryakıtı ve Eti Biz satıyoruz

Şavata Petrol yaptığı kampanya ile Malatya’da ses getirdi.Özellikle astıkları pankart sosyal medya’da en çok paylaşılan görsellerden birisi oldu.Diğer akaryakıt firmaları LPG’yi 2.50...

Şavata Petrol, En Uygun Akaryakıtı ve Eti Biz satıyoruz

  yaptığı kampanya ile ’da ses getirdi.Özellikle astıkları pankart sosyal medya’da en çok paylaşılan görsellerden birisi oldu.Diğer akaryakıt firmaları LPG’yi 2.50 TL’den satarken Şavata 2.31 TL’den 

  savata-petrol-malatya

  Şavata Petrol’ün girişinde asılı olan pankartta firma sahipleri , zaten çalışanların maaşını Petrol’den karşılıyoruz kar için değil müşterilerimiz daha ucuza gıda alabilsin diye bu hizmeti veriyoruz dediler.

  Şavata diğer akaryakıt firmalarına 20 kuruş fark attı

  Malatya’da diğer akaryakıt firmaları ile oranları kıyaslandığı zaman 20-15 kuruş arasında ucuz satılması ilk olarak aklımızda bir şüphe oluşturdu.Bu haberi yapmadan önce 2 araç’ın deposunu tam doldurduk.

  Dizel olan araçın perfonmasında hiç bir değişiklik olmadı ve kilometre olarak aynı kilometreyi yaptılar.Diğer LPG’li aracımızın deposunu tam dolduruk ve bilindik markalar ile kıyaslayınca şunu gördük hemen hemen aynı kilometreyi yaptılar arada 2-3 kilometre oynadı oda muhtemel dur kalk yada ışık da bekleme süreleri.

  Bu testten sonra Şavata petrol yetkilelerine sorduk AKARYAKIT NEDEN UCUZ ?

  Cevap ise farklı oldu: ” Abi biz ucuz satmıyoruz , diğerleri çok pahalı satıyor ” ve açıklamaya devam etti, diğer markalar ulusal bazda olduğu için reklamlara dünya kadar para harcıyorlar  durum böyle olunca merkezin verdiği fiyatın dışına pek çıkamazlar.Biz reklam vermiyoruz medya kuruluşlarına onun yerine daha ucuz satıp reklamı Malatyalılara yaptırıyoruz.

  Sizden ilk defa akaryakıt alan müşteri memnun kalmaz ise ne olacak ?

  Bizden yakıt alıp beğenmeyen yada farklı bir şikayeti olan müşterimiz olur ise parasını iade ederiz.Biz sattığımız malın arkasındayız.Yıllardır esnafız birgün bizden şikayet eden vatandaş bulamazsınız.Bir çok dizel kullanan müşterimiz bize arıza olur ise diyorlar bizde diyoruz ki arıza bizim akaryakıt kaynaklı ise her türlü sorumluluk bana ait ancak inanın böyle bir durum olmadı olur ise de gerekeni yaparız.savata-etler

  Peki Eti neden ucuz satıyorsunuz ?

  Bir tek et değil diğer ürünlerde inanın hemen hemen karsız satıyoruz sebebi ise zaten Petrol’den çalışan maaşlarını ödüyoruz, yan tarafımızdaki dükkanlar bizim boş duracağın aldığım fiyatlara satıyoruz.Hem Malatyalı kazanıyor hemde biz.Malatyalı kazanıyor ucuz şekilde et ve gıdayı bizden alıyorlar, biz kazanıyoruz et almaya gelen müşteri akaryakıt da alıyor.

  İthal et mi satıyorsunuz?

  Kesinlikle ithal değil MALATYA’da yetilen küçük baş ve büyük baş satıyoruz günlük kesimimiz var isteyen müşteriler birebir kesimi de izleyebilir.

  Bizim sattığımız ET ile diğer yerlerin sattığı ET arasında minumum 5 TL fark var.

  Editör Notu: Şavata petrol sahiplerine bu duyarlı hareketlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.Haber olarak yer verme sebebimiz hem daha çok Malatyalı uygun fiyatlara akaryakıt ve et alsın.Hemde ŞAVATA PETROL gibi Malatyalılara uygun hizmet veren firmaları medya olarak desteklememiz gerektiğini düşünüyoruz.

  Adres: Yeni sanayi sitesi, Yeşiltepe Kavşağı

  Okurlarımızın da aynı duyarlılığa sahip çıkarak, uygun fiyata ürün satan firmaları tercih etmeleri gerekir sebebi ise sektördeki diğer firmalarda durumu görüp Akaryakıt ve ET fiyatlarını aşağı çeksinler.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?