Şarampolden Düşen Araçta Kimse Bulunamadı

Şarampolden Düşen Araçta Kimse Bulunamadı

  Malatya Yavuz Selim mahallesi TOKİ‘de meydana gelen kazada bir araç şarampolden uçuruma uçtu.

  Mahalle sakinlerinin aracın uçuruma uçtuğunu görüp polis ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, sağlık ve arama-kurtarma ekipleri olayla ilgili çalışmalara başladı. Arama kurtarma ekipleri uçuruma inerek araçta yaralanan biri var mı diye baktığında aracın yuvarlanmadan geri geri uçuruma sürüklendiğini ve araçta kimsenin bulunmadığını fark etti. Akşam saatlerinde yaşanan kazada 50 metre yüksekliğindeki uçurumdan uçan araçta kimsenin bulunmaması sonucu sürücünün olay yerinden kaçtığı düşünülüyor.

  Olayda araçta kimsenin bulunmaması sonucu çevrede arama başlatan ekipler normale döndü. Çevre sakinleri kazanın yaşandığı noktada benzer kazaların çok yaşandığı, hatta 10 gün önce olay yerine yakın bir yerde benzer bir kazanın yaşandığını belirterek önlem alınmasını istediler. Yolun hemen yanının uçurum olması ve burada benzer kazaların sıklıkla yaşanmasından dolayı çevre sakinleri şarampole çelik bariyer yapılması gerektiğini belirttiler.

  Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri aracın ruhsat sahibine ulaşmaya çalışırken olay yerinden kaçan sürücünün ehliyetsiz olabileceği düşünülüyor.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ