Reyting Sonuçları 26 Ocak 2016 Salı Hangi Dizi Birinci Sıralama – Mecaz Medya Simetrisi

Reyting Sonuçları 26 Ocak 2016 Salı Hangi Dizi Birinci Sıralama – Mecaz Medya Simetrisi

Kısa bir süre önce yayınlanan Pazartesi reyting sonuçlarına göre, totalda gecesinin en çok izlenen dizisi ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler oldu. Pazartesi akşamının Reyting sıralamasında 1. sırada yer alırken en fala izlenen 2. yapım ne oldu?
Reytingler genellikle Günlük Reyting Sonuçları olmak üzere özel analiz kurumları tarafından belirleniyor. Reyting, izleyicilerin tercihlerine doğrultusunda, ortaya çıkan izlenme oranlarının kanallara ve televizyon programlarının izlenme oranları sonrasında yapılan değerlendirmedir.Bugünkü Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız
Reyting sonuçları her akşam büyük farklılıklar gösteriyor. Dün akşamda televizyon kanallarında yayınlanan programlar arasında yine iddialı diziler ve programlar vardı. Dün akşamın en fazla izlenen yapımlarından bir tanesi yeni sezonda ilk bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça Dizisi dizisi heyecan yüklü bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Reyting Sonuçlarında AB grubunun en fazla izlenen dizisi oldu.
ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler diziside totalde günün en fazla izlenen yapımlarından birisi idi. Kanal D ekranlarında yayınlanan yaz sezonuna damga vuran dizilerinden olan Güneşlin Kızları reyting yarışında AB’de birinci, Total’de ise  3. sırada yer alırken, Paramparça dizisi bu hafta bir üst seviyeye çıkarak Total’de ve AB’de gecenin en fazla izlenen 2. dizisi oldu. Günün en çok izlenen diğer dizileri ve programları hangileri oldu?
Eylül Reyting Listesi ve tüm izlenme oranları bilgilerini sizler için hazırladığımız Reyting Sonuçları Pazartesi  ile ilgilin detayları ajanshaber.com sitemizde bulabilirsiniz. Hangi diziler ve programlar daha fazla izlendi? 26 Ekim 2015 tarihinde günün galibi kim oldu?

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ