Reyting Sonuçları 26 Ocak 2016 Salı Hangi Dizi Birinci AB Total – Mecaz Medya Simetrisi

Reyting Sonuçları 26 Ocak 2016 Salı Hangi Dizi Birinci AB Total – Mecaz Medya Simetrisi

Kısa bir süre önce yayınlanan Pazartesi reyting sonuçlarına göre, totalda gecesinin en çok izlenen dizisi Reyting Sonuçları 28 Ekim Çarşamba Hangi Dizi Birinci oldu. Pazartesi akşamının Reyting sıralamasında 1. sırada yer alırken en fala izlenen 2. yapım ne oldu?
Reytingler genellikle Günlük Reyting Sonuçları olmak üzere özel analiz kurumları tarafından belirleniyor. Reyting, izleyicilerin tercihlerine doğrultusunda, ortaya çıkan izlenme oranlarının kanallara ve televizyon programlarının izlenme oranları sonrasında yapılan değerlendirmedir.
Reyting sonuçları her akşam büyük farklılıklar gösteriyor. Dün akşamda televizyon kanallarında yayınlanan programlar arasında yine iddialı diziler ve programlar vardı. Dün akşamın en fazla izlenen yapımlarından bir tanesi yeni sezonda ilk bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça Dizisi dizisi heyecan yüklü bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Reyting Sonuçlarında AB grubunun en fazla izlenen dizisi oldu.
ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler diziside totalde günün en fazla izlenen yapımlarından birisi idi. Kanal D ekranlarında yayınlanan yaz sezonuna damga vuran dizilerinden olan Güneşlin Kızları reyting yarışında AB’de birinci, Total’de ise  3. sırada yer alırken, Paramparça dizisi bu hafta bir üst seviyeye çıkarak Total’de ve AB’de gecenin en fazla izlenen 2. dizisi oldu. Günün en çok izlenen diğer dizileri ve programları hangileri oldu?Bugünkü Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ