Reşat Erdoğan, Kendine Yakışanı Yaptı

Reşat Erdoğan, Kendine Yakışanı Yaptı

  İş adamı ’ın, Ankara’daki katliama dair yaptığı açıklama tamamen vicdanlara hitap etti.’ın yaptığı o açıklama:resat-erdogan-aciklama-yapti

  10 ekim günü Ankara tren garı önünde, Başkentimiz ve milletimizin birliği hedef alınarak haince bir saldırı düzenlenmiştir. Vicdanı olan her insan gibi bu menfur saldırıya kayıtsız kalmak mümkün olmamıştır. Birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği bu menfur saldırıda, 11 Malatyalı hemşerimizin ve DDY personelinin de hayatını kaybetmiş olması üzüntümüzü daha da arttırmıştır.

  Bu necip millet üzerinde hain planları olan şer odaklarına, necip milletimiz birliğini, beraberliğini ve sukünetini muhafaza ederek gerekli cevabı verecektir. Bu vesile ile hayatını kaybeden, Malatya’ lı Hemşerilerim ve DDY personeli arkadaşlarımız olmak üzere hayatını kaybeden tüm vatandaşlarıma Allah’tan Rahmet diliyorum. Ailelerine, sevenlerine, Malatyalı hemşerilerime ve Türk milletine Başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Allah bu milleti her türlü nifak, şer ve kötülükten korusun saygılarımla.

   

  Haber:

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ