Porgalı 1 Mayıs’a Gidiyor

Porgalı 1 Mayıs’a Gidiyor, Malatya CHP 2.Sıra Miletvekili Adayı Porgalı yine yüzümüzü gülümsetti, Malatya’nn sayılı iş adamlarından birisi olan Porgalı milletvekili adayı...

Porgalı 1 Mayıs’a Gidiyor

  Porgalı 1 Mayıs’a Gidiyor, Malatya CHP 2.Sıra Miletvekili Adayı Porgalı yine yüzümüzü gülümsetti, Malatya’nn sayılı iş adamlarından birisi olan Porgalı milletvekili adayı olması ile beraber tam bir sosyal demokrat oldu diyebiliriz.

  Porgalı’nın 1 Mayıs’a gitmesi elbet çok doğaldır ancak 1 MAYIS Dünya İŞÇİ VE EMEKÇi bayramıdır, burada ki tezatlık Porgalı hayatında kaç kere 1 Mayıs alanında pankartlarla yürüdü ? Yada biz sondakika44.com olarak porgalı’yı göremedik.

  Sadece seçim dönemin de yapılan bu tip hareketler bir siyasetciye yakıştıramadık, özellikle Porgalı işçi ve emekcinin yanındaysa ve askari ücrete CHP’nin minumum 1500 TL olmasını söylüyorsa işe ilk önce kendi çalışanlarının maaşını 1500 TL yapmakla başlamalıdır.

  porgalı1mayıs

  Gerek Veli Ağbaba’da keza sayılı iş adamlarından kendi firmalarında çalışan insanlara 1500 TL veriyorlar mı ? Eğer vermiyorlarsa CHP genel Başkan Yardımcısı ne kadar inandırıcı olabilir ?

  Bazen bizi eleştirenler oluyor PORGALI’ya fazla yükleniyorsunuz diye ancak Porgalı medya’ya malzemeyi bol bol veriyor bizim bunları görmezden gelmemiz basın ilkelerine aykırı bir durum olacaktır, tekrar belirtmek de fayda var

  SONDAKİKA44.com her siyasi partiye aynı mesafededir.Eğer ki yapılacak bir açıklama olursa memnuniyetle yayınlarız.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?