Polise Kiremit ve Satırla Saldırdı

Malatya’nın Taştepe Mahallesinde Polis Ekiplerine Alkollü Olduğu Tespit Edilen Şahıs Tarafından Kiremit ve Satırla Saldırı Yapıldı. Edinilen Bilgilere Göre; Dün Gece 155...

Polise Kiremit ve Satırla Saldırdı

  Malatya’nın Taştepe Mahallesinde Polis Ekiplerine Alkollü Olduğu Tespit Edilen Şahıs Tarafından Kiremit ve Satırla Saldırı Yapıldı.

  Edinilen Bilgilere Göre; Dün Gece 155 Polis İmdat Hattı Aranarak, Aile İçi Şiddet İhbarının Yapılması Üzerine. İhbarı Değerlendiren Yetkililer 2 Polis Ekibini İhbarın Yapıldığı ne Yönlendirdiği Belirtildi. Bir Anda Polisleri Karşısında Gören M.Y. Adlı Şüpheli Şahıs, İkamet Ettiği Tek Katlı Evin Çatısında Çıkarak Aşağıda Bulunan . Atılan Kiremitler Polis Memurlarına İsabet Etmezken, Ekip Aracının Ön Camı Kırıldı.

  Daha Sonra Eline Aldığı Satırla Bulunduğu Yerden Aşağıya İnen M.Y. Adlı Şahıs Önce Polislere Saldırdı, Ardından Ekip Aracına Vurarak Aracın Kaputunu Kestiği ve Maddi Zarar Verdiği Öğrenildi. Havanın Sisli Olmasından ve Görüş Mesafesinin Kısıtlı Olmasından Faydalanan M.Y. Ara Sokaklara Doğru Kaçarak İzini Kaybettirdi.

  Olayın Duyulması Üzerine Bölgeye Çok Sayıda Polis Ekibi Yönlendirilerek M.Y. İsimli Şahsın Yakalanması İçin Çalışmalar Başlatıldı. Olası Bir Yaralanma Durumuna Karşın Sağlık Ekipleri Hazırda Bekletilirken, Şüphelinin Mahalledeki Su Deposuna Saklandığını Tespit Eden Polisler Şahsı Yakalayarak Göz Altına Aldı.

  Şüphelinin Alkollü Olduğu Tespit Edildi. Sağlık Kontrollerinin Ardından İfadesi Alınmak Üzere Polis Merkezine Götürüldüğü Belirtildi.

  Haber: / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?