Polis Kontrollerinde Aracın Bagajındaki Rehine Kurtarıldı

Malatya’da Yakınca Polis Lojmanları önünde yapılan trafik kontrolünde bir aracın bagajında eli ve ayağı kelepçeli rehine rastlandı. Türkiye genelinde son zamanlarda gerçekleşen...

Polis Kontrollerinde Aracın Bagajındaki Rehine Kurtarıldı

  Malatya’da Yakınca Polis Lojmanları önünde yapılan trafik kontrolünde bir aracın bagajında eli ve ayağı kelepçeli rehine rastlandı.

  Türkiye genelinde son zamanlarda gerçekleşen terör olaylarından dolayı polislerin Yakınca Polis Lojmanları önünde yapmış olduğu kontrollerde İstanbul’dan Hakkari’ye gitmekte olan bir aracın bagajında rehine bulundu. Yaşanan rehin olayının uyuşturucu ticareti anlaşmazlığından kaynaklanarak şahısın Hakkari’ye götürülmeye çalışıldığı anlaşıldı.

  Yakınca Polis Lojmanları önünde yapılan kontrollerde Nihat D. nin kullanmış olduğu 34 DM 6091 plaklı araç kontrol amaçlı durduruldu. Araçta bulunan Nihat D. ve yanında bulunan Gökhan D. nin kimlik kontrolleri yapılırken aracın bagajında “imdat, yardım edin!” şeklindeki seslerin duyulmasından sonra polisler aracın bagajını açarak kontrol etti. Aracın bagajının açılması ile bagajda elleri kelepçe, ayakları iple bağlanmış ve ayakları ile kafasına çuval geçirilmiş bir kişiye rastlandı. Aracı kullanan Nihat D. yanında bulunan Gökhan D. ve bagajda bulunan İlhan S. polis merkezine götürüldü.

  Şahısların uyuşturucu ticaretinden dolayı anlaşmazlık yaşadığı öğrenilirken şahıslar adliyeye sevk edildi.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?