Pendikspor’lu Oyunculardan Küfür Yağdı

Pendikspor’lu Oyunculardan Küfür Yağdı.YeniMalatya Spor maçı sonrası soyunma odasında malatya’ya edilen küfürleri ulusal medya görmeyip YeniMalatya Spor’u suçlu ilan edilmeye çalışılmaktadır.Olaylar öncesi...

Pendikspor’lu Oyunculardan Küfür Yağdı

  Pendikspor’lu Oyunculardan Küfür Yağdı.YeniMalatya Spor maçı sonrası soyunma odasında malatya’ya edilen küfürleri ulusal medya görmeyip YeniMalatya Spor’u suçlu ilan edilmeye çalışılmaktadır.Olaylar öncesi görüntüleri izlediğinizde olayların nasıl bu noktaya gelindiği görülmektedir. Sosyal Medya’da Örgütlenen Malatya Sporlu Taraftarlar PendikSpor’un yaptığı rezalet için TFF’ye mail atıyor.

  Ben Malatyaspor’luyum Facebook sayfasında Yapılan açıklamaşu şekilde:

  TFF’Yİ MAİL YAĞMURUNA TUTUYORUZ! HEDEF 44.000 MAİL DEREBEYLERİ ! DUYARLI OL MAİL AT!

  TFF E-Mail:iletisim@tff.org

  Pazar günü karşılastığımız pendikspor müsabaka sonrası pendiksporlu oyuncular tüm camiamıza , taraftarlarımıza ,futbolcularımıza ağza alınmayacak hakaretler etmiş ve bu hakaretler cekilen videoda tespit edilmiştir. TFF nin 41. maddesi gereğince pendikspor kulübü oyuncularının videoda görüldüğü gibi disiplin kurulu tarafından görülüp cezasız kalınmaması için tüm Malatya camiasından TFF e mail hesabına küfürsüz bir sekilde videoyu göndermesini ve video ile birlikte TFF disiplin kuruluna hitabet adına başlık şeklinde yazı gönderimesini istiyoruz. Ne olursa olsun videoyu küfürsüz ve baslık yani yazı hitabet seklinde gönderiniz. Sizden ricamız lütfen ama lütfen bu videoyu TFF mail hesabına konu başlığına disiplin kuruluna hitaben diye atmanız. DUYARLI OL MALATYA !

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?