Öznur Çalık’ın Annesi Vefat Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın Annesi Makbule Bay Vefat Etti. Öznur Çalık’ın Annesi Makbule Bay; Bir Süre...

Öznur Çalık’ın Annesi Vefat Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın Annesi .

  Öznur Çalık’ın Annesi ; Bir Süre Önce Geçirdiği Beyin Kanaması ve Kalp Rahatsızlığı Nedeniyle İnönü Üniversitesi, Turgut Özal Tıp Merkezi‘nde Tedavi Edilmekteydi. 78 Yaşında Olan Makbule Bay, Cuma Günü Öğle Saatlerinde Vefat Etti.

  78 Yaşında ve 7 Çocuk Annesi Olan Makbule Bay, 4 Ekim Cumartesi Günü Şehir Mezarlığı Camii‘nde İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığı‘nda Defnedilecek.

  4 Ekim Cumartesi Güncelleme:
  Öznur Çalık’ın Vefat Eden Annesi Makbule Bay’ın Cenazesi, Bugün Şehir Mezarlığı’nda Rahmetli Eşi Halit Bay’ın Yanına Defnedildi.

  Cenaze Törenine; Malatya Valisi Süleyman Kamçı, AKP Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, AKP Kahramanmaraş Milletvekili Sevda Beyazıt Kaçar, AKP İzmir Milletvekili İlknur Deniz, AKP Erzurum Milletvekili Cengiz Yavillioğlu, AKP İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, AKP Elazığ milletvekilleri Sermin Balık ve Şuay Alpay’ın yanı sıra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkci, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek ve oda başkanları ile Makbule Bay’ın Ailesi Katıldı.

  Annesini kaybeden AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’a taziye ziyaretleri sürüyor.

  AKP Genel Başkan Başdanışmanı ve Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik, AKP Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Sarı, İbrahim Halil Mazıcıoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Öznur Çalık’a taziye ziyaretinde bulundu. Çalık, taziye için gelen misafirlerini Villakent’te kardeşinin evinde ağırladı.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Enes Doğru dedi ki:

   Allah ailesine sabır versin.