Öznur Çalık’a Gençler Tepkili

Malatya, Ak parti 1.sıra milletvekili adayı Öznur Çalık’a sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarda gençlere müjde diye duyurduğu bir çok husus eleştiri konusu...

Öznur Çalık’a Gençler Tepkili

  oznur-calik-genler, Ak parti 1.sıra milletvekili adayı Öznur Çalık’a sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarda gençlere müjde diye duyurduğu bir çok husus eleştiri konusu oldu.Özellikle SGK kesintileri gençleri düşündüren en önemli faktör.

  Öznur Çalık’ın duyurduğu müjdeler şu şekilde sıralandı:

  ak-beyanname

  Seçim beyannamesinde gerçekten güzel vaatler var o konuda kimse eleştiremez ancak, Lise ve üniversiteden mezun olanlar 2 yıl boyunca ücretsiz sağlık hizmeti aslında bir vaat olamaz.Ak parti döneminde SGK kanununu hükümet değiştirdi ve gelen tepkiler üzerine bunu lütuf gibi göstermeye hakları yok.

  Seçilme yaşı 18 olacak! Cem Uzan tarzı bir vaat olmuş, Ak parti yenilik derken 18 yaşında bıyığı çıkmamış çocuğa ülke emanet edilmez.

  Twitter ve Facebook üzerinden yapılan yorumlar.

  Ekran Alıntısıde Ekran Alıntısıdd4

  Öznur Çalık’ın verdiği müjdeli köprü haberini kimse anlayamadı;

  Ekran Alıntısıoznu

  Genel olarak seçim beyannamesine bakıldığı zaman şunu açıkça ifade edilebilir, 2002’den bu yana içi dolu olan tek beyanname.Bu vaatlerin oraya çıkmasındaki en büyük amaç AKPARTİ içindeki küskünleri tekrardan parti ile barıştırmak.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?