Öznur Çalık Malatyalı’dan Korktu

Öznur Çalık Malatyalı’dan Korktu

  1.sıra Milletvekili adayı Öznur Çalık; Malatya’da gittiği her kapı yüzüne kapanıp, protesto edilince çözümü Osmaniye’ye kaçmakta buldu.

  Özellikle Yeşiltepe ve Orduzu’da halk tarafından dışlanan ve kavgalar eden Çalık , seçim sonrası partiden alacağı tepkiler üzerine gündemi değiştirmek istiyor.

  MALATYA’da AK PARTİ’YE OLAN DESTEK DÜŞTÜ 

  Tüm kamuoyu tarafından açıkca bilinen bir konu, Öznur Çalık’ın kayısı ile ilgili bir açıklama yapmayışı ve geçen yıl verdiği sözleri yerine getirmemesi AK Parti tabanında rahatsızlıkla karşılanıyor.

  İthal Milletvekili sorularına cevap veremiyor!

  Gittiği seçim bölgelerinde Mileltvekillerini tanıtan Çalık’a:Bunlar kim biz bunları tanımıyoruz şeklinde halkın verdiği tepkiyi görmezden gelen Çalık bu seçimde 3 Milletvekili nasıl çıkaracaklarının derdine düştü.

  MALATYA’dan Osmaniye’ye Neden Gitti?

  Malatya’da ki adaylara ihaleyi bıraktığı anlaşılan Öznur Çalık seçim sonrası faturayı HAKAN KAHTALI’ya kesecek.Osmaniye’de “MAŞALLAH TEŞKİLATIMIZ 7 HAZİRAN’A HAZIR” dedi.

  Ya Malatya Teşkilatı Hazır MI?

  Malatya teşkilatı paçayı kurtarma derdinde, Mahalle toplantıları incelendiğinde hep aynı seyirci ekibi gidip alkışlıyor.Halkın KAYISI ile ilgili sorduğu soruları geçiştiren teşkilat yönetimi ile malatyalı arasında derin bir uçurum var.

  Öznur Çalık Korkuyor

  Ak parti, HDP barajı aştığı anda iktidar koltuğunu kaybedecek, durum böyle olunca Öznur Çalık ismi sıradan bir isim olacak elindeki tüm gücün gideceğini anlayan ÇALIK,8 Haziran sabahı veda konuşmasını cebine koydu.

  Malatyalı BELEDİYE’den ŞİKAYETÇİ:

  Malatya B.B halka her hangi bir hizmet vermez iken sadece belirli kişilerin akrabalık bağları ile yönettiği bir kurum haline geldi.

  TAHA ÖZHAN, ÖZNUR ÇALIK’ın İPİNİ ÇEKECEK

  Ak Parti merkezi tarafından desteklenen,ÖZHAN 8 Haziran’da ki başarısızlığı ÇALIK’a bağlayıp, partiden pasifize edecek.Bunu anlayan Çalık ile Özhan’ın arası bozuldu.

   

  Haber: / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. hemşerim diyor ki:

   ya bu itallar ne oluyor malatyada hep dışarıdan geliyorlar malatyanın su kaynağı para kazandırıyor diye malatyaya bedava suyu yüksek fiyatta içiyoruz tabide parada bol toplanınca bunu yiyecek ithallar lazım kayserili maski yöneticileri sivaslı istanbullu samsunlu daire başkanları gelecekki bunlarda yesin malatya keriz tabi

  2. ahmet yıldırım diyor ki:

   hemşerilerimizin uyanması gerekiyor

  3. selçuk diyor ki:

   abi bu kadına oy vermek vallahi günaha ortak olmaktır.

  4. dursun diyor ki:

   akp oyun düşerse bizimde iki kelimemiz olacaktır tayip babamıza

  5. behçet diyor ki:

   @ben koyu bir akp liydim artık bitti 5 vekilden hangi biri kayısı için konuştu ağbabadan hariç 2 tl 4 tl kaysı verdim.karadenizli 2 vekile helal olsun fındık 30 tl yaptılar.bizimkiler yan yatsın gelinde alın oyu bakalım onlar geçti çalık hanım

  6. sahipsiz MALATYA diyor ki:

   Malatyalıyi kandıran kim varsa allah belasını versin

  7. can doğru diyor ki:

   Sevgili Malatyalılar AKP Malatya seçmenine vekil konusunda danışmamıştır seçmenin fikri alınmamıştır biz kimi gösterirsek Malatya halkı seçer düşüncesine kapıldılar. Seçtiğimiz vekil bizi doğru dürüs temsil etmemektedir önur çalık Malatya’ya zerre kadar bir faydası olmuşsa çıksın anlatsın devletin yaptırdığını anlatmasın malaryada bölge müdürlükleri hapislide Elâzığ’a gitti nerede öznur güney kuzey yolları viraj dönerli kavşaklar neden yapılmadı yıllarca neden engellendi malaryada gelir olarak kaysı var fındıkla kıyaslayın ne kadar öznur nerede birinci sırada gösterilmesini bilirler sevgili Malatyalılar bu Malatya adaylarına ders vermenin zamanı dır. Saygılarımla

  8. Cemal diyor ki:

   Yazık günah bu akpartiye bir kişi Yüzünden parti Teşkilat-ı bu kişinin hatalarını görmüyormu bir akpartili olarak Çalık olduğu için oy vermeyeceğim

  9. ahmet VURSAVAŞ diyor ki:

   davamız hak adayımız ÖLMEZTOPRAK…

  10. cemal diyor ki:

   merhabalar Öznur çalık .Mustafa şahin ve
   Bülent Tüfenkçi bunlardan Malatya ya hiç bir fayda gelmez AKP oy kaybettiren bunlar benimle aynı fikirde olan varsa bunu cumhur başkanılığı be AKP Genelmerkez sayfasına yazsın

  YORUM YAZ