Özgür Çam, 5 Kuruş Para da İstemiyorum

Yeni Malatya Spor’da Yücel İldiz’den sonra boşalan koltuğa , Almanya’da teknik direktörlük yapan Malatyalı Özgür Çam talip oldu.Fatih Terim ve  Christoph Daum...

Özgür Çam, 5 Kuruş Para da İstemiyorum

  Yeni Malatya Spor’da Yücel İldiz’den sonra boşalan koltuğa , Almanya’da teknik direktörlük yapan Malatyalı Özgür Çam talip oldu.Fatih Terim ve  Christoph Daum ile çalışmış olan deneyimli teknik adamın söyledikleri bir MALATYALI’ya yakışır cinsten.

  ozgur-cam-malatya-teknikÖzgür Çam sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

  1997 yılından beri Almanya’da futbol antrenörüyüm, yıllardır Almanya’da kazandığım tecrübeyi kendi memleketimiz takımı olan Y.Malatya Spor için harcamak benim için bir onurdur.Kulüp zaten maddi açıdan kötü günler geçiriyor.5 kuruş para istemiyorum takımdan.

  Eğer takıma gelirsem kendi yetiştirdiğim 6 futbolcuyu yanımda getireceğim ve kimseden 1 kuruş para istemeyeceğim, oyuncuların tüm masrafları bana ait.Getireceğim oyuncular, 2 tane hızlı forvet , 2 tane sağ-sol orta saha oyun kurucu ve 2 tane kanat oyuncusu.

  Özgür Çam’ın daha önce Malatya Spor kampına ücretsiz olarak oyuncu gönderdiği biliniyor.En son gönderdiği yabancı oyuncu istanbul’da vize sorunu yaşamış ve takımdan kimse almaya gitmeyince geri Almanya’ya dönmüştü.Hava alanından geri gönderilen oyuncu şuan Almanya 1.liginde F.C Köln takımında forma giyiyor.

  Özgür Hoca, UEFA yüksek lisansına sahip Türkiye’de sayılı hocalardan, şimdiye kadar 4 Alman takımını çalıştırdığını öğrendiğimiz Özgür ÇAM’ın teknik adamlık kariyeri parlak.

  Özgür HOCA , Malatya SPOR’un hücum futboluna ihtiyacı olduğunu ve tek çaresinin sağlam kanat oyuncuları ile 4-4-2 oynamaktan geçtiğini dile getirdi.442malatya

  Yeni Malatya Spor yönetimi Özgür Hoca ile derhal görüşmeli!

  Y.Malatya spor’un kasasında para kalmadı , Futbolcular desek takıma yapılan transferlerin neye yaradığı belli değil.Özgür ÇAM, Malatya spor’a sunduğu teklif derhal değerlendirilmeli.

  Teknik Adam para istemiyor, yanında 6 tane kaliteli oyuncu getiriyor.Bu adam daha ne yapsın.Bir MALATYALI olarak elini taşın altına atan bu ismi takdir etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. malatyalı dedi ki:

   Malatya ya Malatyalı hoca yaraşır. yücel hoca takıma hiç bir şey kazandırmadı.

  2. Ilhan Dogan dedi ki:

   Arkadaslar . Bu haberi yazan arkadas kim?

  3. selahatin malatyalı dedi ki:

   helal olsun malatyanın yetiştirdiği futbol adamına