Osman Fırat Futbolculuğu Malatya’da Bırakmak İstiyor

Yeni Malatyaspor’un sol beki olan Osman Fırat verdiği bir röportajda futbol hayatını memleketi olan Malatya‘da bitirmek istediğini belirtti. Osman Fırat verdiği röportajda...

Osman Fırat Futbolculuğu Malatya’da Bırakmak İstiyor

  ’un sol beki olan verdiği bir röportajda futbol hayatını memleketi olan Malatya‘da bitirmek istediğini belirtti.

  Osman Fırat verdiği röportajda Yeni Malatyaspor’un güzel bir sezon geçirerek PTT 2. ligden PTT 1. lige yükseldiğini belirterek güzel bir şampiyonluk elde ettiklerini belirtti. Fırat geçtiğimiz sezonun kendisi için çok güzel geçmediğini belirterek sezon içinde pek forma giyme fırsatı bulamadığını belirtti. Fakat Fırat takımın şampiyon olmasının kendisinin forma giymesinden daha önemli olduğunu ve takımının şampiyonluğu elde etmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

  Osman Fırat kendisine takımda devam edip etmeyeceği ile ilgili gelen sorulara karşı takım ile sözleşmesinin devam ettiğini , bir sorun yaşanmayacağını düşündüğünü ve yeni sezonda da sarı-kırmızılı formayı giyeceğini belirtti.

  Osman Fırat verdiği röportajda futbol hayatını Malatya’da devam ettirmek istediğini, futbol hayatına da burada yani Yeni Malatyasporda son vermeyi istediğini belirtti. Fırat sözlerine Malatya’nın aslında hak ettiği yerin burası olmadığı, Malatya’nın asıl yerinin Süper Lig olduğunu belirtti. Verdiği röportaja Malatya’nın hak ettiği yere Allah’ın izniyle kısa bir sürede ulaşacağını belirterek son verdi.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?