Opencart E-ticaret Sektöründe Dünya Devi

Google arama motoruna en uygun e-ticaret yazılımları arasında Opencart Türkiye’de hızla yayılmaya devam ediyor. Küçük ve orta ölçekli firmaların maliyet ve işlevsellik...

Opencart E-ticaret Sektöründe Dünya Devi

  Google arama motoruna en uygun e-ticaret yazılımları arasında Türkiye’de hızla yayılmaya devam ediyor. Küçük ve orta ölçekli firmaların maliyet ve işlevsellik olarak tercih ettiği, müşterilerinin yüzünü güldürdüğü bu e-ticaret paketlerinin merkezi www.opencartturkce.com’dur.

  Kolay yönetilebilinen paneli ile hakkında hiçbir bilgisi olamayan tüm kullanıcılar kısa bir eğitim ile kısa zamanda online mağazalarını yönetebilir hale getirdiler. Sektöre göre opencart tema seçeneği ile standartların üstüne çıkmayı başaran müşteriler fazla paralar ödemeden sahibi oldular. Opencart sanal pos hizmetlerini profesyonel anlamda opencartturkce.com’da bulabilirsiniz.

  E-ticaret’e başlamak isteyen kullanıcılar her zaman sanal pos noktasında takılıp kalmışlardır. Oysa ki küçük ve orta ölçülü firmalara pos hizmeti veren firmalar vardır. Bu firmalar; iyzico, ipara, payu, paypal’dır. Opencart için bu modülleri bulmak çok kolay ve zahmetsizdir. Tüm zahmeti Çekmektedir.

  Web sitesinde yeterince ürün tedarik edemeyenler için son zamanlarda artık xml bayilik açığı kapatmaya devam etmektedir. Ürünleriniz size ait olmadan direk toptancının stoğu ile sanal mağazanıza ile sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tedarikçi ile anlaşmanız, anlaşma sırasında size verilen bayilik xml linkini opencartturkce.com ileterek tedarik modülü sağlamanız olacaktır.

  Organik aramalar ile opencart sitenizdeki ürünleri öncelikle özgün makaleler ile çıkartabilirsiniz. Ürünlerinize sürekli hiçbir sitede olmayan, açık, anlaşılması kolay makaleler yayınlamanız gerekmektedir. Ürün resimlerinizi de aynı şekilde diğer sitelere göre daha orijinal ve daha özgün kullanmanızda fayda vardır.

  Profesyonel anlamda opencart hizmetlerini Türkiye’de en iyi opencartturkce.com vermektedir.

  Haber: / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?