Ölmeztoprak Ankara Yolcusu

Ölmeztoprak Ankara Yolcusu

  Münir Doğan Ölmeztoprak, Cumartesi günü Emeksiz meydanında yaptığı miting ile Malatya, yeni bir başlangıç yaptı.Halk desteği en fazla olan isim ÖLMEZTOPRAK oldu.

  Kamuoyu merak ediyordu: Ölmeztoprak  Malatya/Merkez’den oy alabilir mi ?

  Bugün yaklaşık 10 bin kişilik bir coşkulu kitle bize bunun cevabını gösterdi.Ölmeztoprak Malatya’da tüm tahminleri boşa çıkardı diyebiliriz.Ölmeztoprak işin açığı bizi bile şaşırttı.

  Ölmeztoprak ANKARA YOLCUSU

  Muhtemel tablo bu şekil devam ederse,ÖLMEZTOPRAK Ankara’da Malatya’yı temsil edecek gibi duruyor.

  Ölmeztoprak’a sadece Akçadağlılar mı oy verecek?

  Bugün miting alanında yerimi aldığımızda özellikle gelenlere dikkat ettik, Bu adamı Malatya’da kimler destekliyor diye.Şunu açık net söyleyebiliriz:

  Malatya’da umutsuzluğa kapılmış AKPARTİ ve MHP’ye küskün insanlar bu kitlenin temel noktasını oluşturuyor.

  Miting Alanında Eski AKPARTİ il yöneticilerini gördük, yanlarına gidip sorduğumuzda verdikleri cevap 3 aşşağı 5 yukarı aynı.

  AKPARTİ bizim için Malatya için gerçekten çok önemli idi ama şuan sadece belirli bir çıkar grubu hem şehri hemde Malatya il teşkilatını yönetiyor.Biz Münir bey’in yanında milletvekili adayları açıklandıktan sonra geldik Malatyalıyı oy torbası olarak görenler bu seçimde haddini alacaktır.

  HALK, PARA ile meydana mı getirildi?

  Ayrı bir sevgi vardı,miting alanında mümkün olduğu kadar kişi ile ayak üstü sohbet etmeye başladık, bir parti değil bir isim neden buradasınız dediğimizde,ÖLMEZTOPRAK HAK adamıdır, gönül adamıdır.Söylemleri ile karşılaştık, bu kadar gönülden bir bağ bizi şaşırttı.

  malatya-emeksiz

  AKPARTİ, MALATYA’DA ÖLMEZTOPRAK’I HEDEF ALMAYA BAŞLADI

  Ortalama 2 haftadır, ÖLMEZTOPRAK aleyhine propaganda çalışması yapmaya başlayan akparti ekibi işin açığı etikili olamamışa benziyor.

  MEDYA, ÖLMEZTOPRAK’I YİNE TEĞET GEÇTİ

  Malatya’da Medya kuruluşlarının çoğu, MARJİNAL bir grup tarafından kontrol ediliyor diyebiliriz.Olay böyle olunca Ölmeztoprak’a Medya’da yer vermeyip oylarını düşürme çabası var.

  Mitinge kaç kişi katıldı ?

  Kendi kişisel görüşümüzü ilk olarak belirtmek gerekirse, Emeksiz alanında şimdiye kadar gerçekleşen en kalabalık MİTİNG’di.( 1 Mayıs’dan daha fazla)

  Google Earth Alan hesaplama ile hesapladığımızda minumum ve maximum değerler.

  8,254-12,671 kişi arasında bir katılım oldu.Ölmeztoprak cepesi resmi bir açıklama yapmadılar katılım ile ilgili olarak.

  Miting ile ilgili sosyal medya’ya yansıyan karelermiting olmeztoprakmitingi turan-emeksiz-secim mdoganakcadag olmeztoprak

   

  Haber: /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. selda diyor ki:

   Önümde dururken milletin hali;
   Susupta boynuma almam vebali.
   Ebubekir, Ömer, Osman ve Ali
   Susarsam hakkını helal etmesin..

  2. dursun diyor ki:

   gözlerim yaşardı bu sevgi karşısında sevgi budur işte inşallah ankaraya gidecek yeterki şu vefasız akpnin oyu düşsün bende oyumu vereceğim fanatik bir akp li olarak malatyalı dairelerde kibir insana tepeden bakma yüzünden nefret ettim bir belediyey girip bir yetkili ile görüştürmüyorlar artık çaycılar bile dairelerdeki aradığımız adresi söylemiyorlar

  3. mahmut ilhan diyor ki:

   allahın izniyle ankara yolcusu

  4. ali coşanay diyor ki:

   allah yardımcın olsun münir bey seninleyiz bu defa yeter akp ye verdiğimiz oy seçim çalışmalarında koşup geliyorlar ama bi işin oldumu asla ilgilenmiyorlar başında savıyorlar..

  5. ahmet VURSAVAŞ diyor ki:

   davamız hak adayımız ÖLMEZTOPRAK…

  6. akçadağlı diyor ki:

   oylar senindir yeni başlangıç zamanının sahibi

  7. mustafa diyor ki:

   seninleyiz Münir BABA

  8. mehmet diyor ki:

   öznur çalık satılık küfe halkını ( akçadağı)ı satın aldı,6 aydır münir abinin ekmeğni yiyen godoşlar götürüp oyları akp ye verdiniz

  YORUM YAZ