Öğrenciler Kır Şenliğinde Buluştu

Yeşilyurt Belediyesinde yeşil konaklarda okuyan öğrencilere eğitim-öğretim yılının son günlerinde moral ve motivasyonu arttırma amaçlı şenlik düzenlendi. Gündüzbeyde mesire alanında gerçekleştirilen şenliklerde...

Öğrenciler Kır Şenliğinde Buluştu

  Yeşilyurt Belediyesinde yeşil konaklarda okuyan öğrencilere eğitim-öğretim yılının son günlerinde moral ve motivasyonu arttırma amaçlı şenlik düzenlendi.

  Gündüzbeyde mesire alanında gerçekleştirilen şenliklerde öğrenciler ve şenliğe katılan insanlar için çeşitli etkinlikler düzenlendi. Şenlikte öğrenciler müzik, eğlence, ikram ve çuval yarışı, yumurta taşıma yarışı, halat çekme yarışı gibi etkinliklerle yılın stresini attılar. Şenlikte ayrıca halk oyunları da yerini aldı.

  Düzenlenen şenliğe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat‘ta katıldı. Polat düzenlenen şenliklerin öğrencilerin sanatsal faaliyetlere girebilmeleri için önemli olduğunu, kendilerini resim, müzik gibi alanlarda geliştirme ve bunlara fırsat bulma imkanı bulmalarında önemli bir yeri olduğunu belirtti.

  Tören sonunda katılan öğrenciler moral ve motivasyon açısından çok rahatladıklarını belirterek şenliğe katkısı olan Polat ve herkese teşekkür ettiler.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?